Закарпатець, що убив батька, працював у міліції

Закарпатець, що убив батька, працював у міліції

17 грудня в селі Страбичово Мукачівського району Закарпаття 23-річний Василь Решко зарізав батька 48-річного Дмитра.

— Сусіди помітили, що горить їхня хата, — розповідає Іван Ладжун з обласної міліції. — Удома нікого не було. Зателефонували сину на роботу, повідомили. Той приїхав на таксі, застав п’яного батька у хліві. Розлютився і проштрикнув того ножем.

Дмитро Васильович помер.

— Вони заможно жили, мали власний бізнес, — кажуть селяни про Решків. — Але не мирилися. Дмитро їздив на заробітки за кордон, Василь — у Мукачево. Чоловік не раз погрожував спалити хату та хлів, як вип’є.

— Хату спершу гасили сусіди, — продовжує Іван Ладжун. — Потім під’їхали пожежники. Коли вогонь приборкали, знайшли господаря. Син вдавав, що батько підпалив хату й скоїв суїцид. Міліціонери оглянули тіло, виникли підозри. Нарахували сім ран.

 
Згодом Василь Решко зізнався. Його арештували, порушили кримінальну справу. Призначили психологічну, психіатричну та фізико-технічну експертизу.

— То не правда, що плещуть про брата, — каже листоноша Марія Іванівна, рідна сестра загиблого. — У кожній хаті скажуть, що Діма був добрий, хороший чоловік, прекрасний батько. Щоправда, із дружиною порозумітися не міг.

Василь Решко працював у конвойному взводі Мукачівського райвідділу міліції.

Маріанна, Шутко, Gazeta.ua
29 грудня 2009р.

Теги: Страбичово, ніж, помер

НОВИНИ: Кримінал

18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 1
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
» Всі новини