Віктор ПАЩЕНКО: Підписання Морозом Закону Про Кабмін можна вважати першим кроком до розколу України

Підписання головою ВРУ Олександром Морозом Закону Про Кабінет міністрів буде означати значний розкол і поглиблення протиріч між парламентом і Президентом. Це можна вважати першим кроком до розколу України, — так вважає політолог, директор Закарпатського інституту політичних досліджень Віктор Пащенко.

Віктор ПАЩЕНКО: Підписання Морозом Закону Про Кабмін можна вважати першим кроком до розколу УкраїниЕксперт також зазначив, що говорити про те, чи підпише Мороз закон Про Кабмін – «це гадати на кавовій гущі. Там дуже багато комбінацій, яка переважить – важко прогнозувати». Проте, Пащенко припускає, що спікер «дуже не бажатиме підписувати цей закон, бо це перший прецедент. Тому Мороз, звичайно, буде всіляко уникати такої ситуації. З другого боку, Мороз вважає себе так би мовити «батьком» демократії, тому він хоче наполягти на тому, що такі закони є продовженням реформи».

Віктор Пащенко розповів, що у прийнятті закону діє зовнішній фактор із боку Росії. «Ведеться тиск із Москви, тобто вона веде свою гру. Тиск чинять і на того ж Мороза, і на Кабмін. І чим більше розхитана українська влада, тим Москві легше домовитися з кожним поодинці», — вважає політолог.

Рішення ж Мукачівського міськрайонного суду заборонити спікеру Верховної Ради підписувати закон Про Кабмін Пащенко називає елементом загальної політичної гри. «Висновок тут один: необхідна невідкладна Конституційна реформа, продовження або завершення її. А ще краще – написання нової Конституції, яка створюється не під особу, а на роки», — зазначив екперт.
"ЗІК".
23 січня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

19:39
/ 5
Скандальний ужгородський депутат від ОПЗЖ Павло Маєрчик оскаржив арешт майна
11:20
/ 8
"Закарпаття онлайн" повертає "Угорщину" з великої літери, орбан залишається "малим"
23:56
Зміна влади або революція? Чи готова Угорщина до фальсифікації виборів та що буде з Орбаном
11:52
/ 5
У церкві на Закарпатті роздавали паски з листівками від нардепа Крулька Фото новина
17:18
/ 11
Зеленський зустрівся з угорською громадою на Закарпатті
10:14
/ 7
Дружина нардепа Лаби, який декларує старі "Латвію" і "Таврію", купила Audi e-tron за мільйон
16:26
/ 13
Мер Ужгорода їздить на автомобілях брата та колишньої дружини
20:21
/ 13
Очільники БЕБ Волині та Закарпаття звільнилися на тлі скандалу про їхні статки
21:41
/ 2
Російська ІПСО, спрямована на угорців Закарпаття, демонструє масштаби втручання рф в угорські вибори на боці орбана – Сибіга
14:24
/ 47
На темі об'єднання вишів ситуацію в УжНУ розхитують колишні соратники Медведчука з СДПУ(о)
23:44
/ 2
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 9
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 5
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 7
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
» Всі новини