Гаряче літо 2006-го
В іншому пункті судового рішення також йдеться про те, що КП «Ринок-1» має усунути перешкоди щодо цільового використання території по вул. Фединця — пров. Баконія в Ужгороді, зокрема щодо доступу автотранспорту та іншої техніки для здійснення будівництва критого квіткового ринку.
Ми звернулися за коментарем до в. о. директора ринку Олександра Черняка.
«Є рішення Господарського суду Закарпатської області, яке має бути виконане. 15 лютого тут припинять подачу електроенергії, вивезення сміття, видачу білетів... Тобто базар, який ганьбить наше місто, спотворює його центр, припинить своє функціонування і буде ліквідований. На сьогодні ринок за адресою Минайська, 16, приймає підприємців на свої торгові ряди, надає їм місця, а також послуги з перевезення безкоштовно», — прокоментував ситуацію пан Черняк. Він розповів, що згідно з договорами на території ринку на сьогодні працюють 260 підприємця, станом на 17 січня перейти на ринок по вул. Минайській, 16, висловили готовність 35 підприємців. З неофіційних джерел нам стало відомо, що невдоволені рішенням суду підприємці збирають кошти на адвоката, по 50 доларів США з кожного робочого місця. «Це ті півтора десятка підприємців, які намагаються ввести в оману інших, адже існує небезпідставне припущення, що так дехто хоче наприкінці «підзаробити», а зібрані кошти просто «роздерибанять». Люди тут працюють у переважній більшості сумлінні, чесні, доброзичливі, з правильним розумінням ситуації — їх би і хотілося застерегти. Більшість ужгородців добре розуміють, що такі ось базари — це данина минулому, але нам треба дивитися в майбутнє, а не топтатися на місці й жити світоглядом 90-х років. Тому дуже сподіваюся на здоровий глузд та мудрість наших працівників», — зізнався Олександр Черняк.
Додамо, базар мали знести ще в грудні, однак міський голова віддалив термін з огляду на зимові свята, збільшені торгові обороти й можливість підприємців добре заробити в ці дні.
Людмила Миколаєва, РІО
19 січня 2007р.
Теги: