Почесним доктором УжНУ став завкафедри русинської мови та літератури Новосадського університету в Сербії

Звання почесного доктора Ужгородського національного університету отримав Юліан Тамаш, член Національної академії наук України, академік Новосадського університету (Сербія), який очолює кафедру русинської мови і літератури.

Почесним доктором УжНУ став завкафедри русинської мови та літератури Новосадського університету в Сербії

Про це "Закарпаття online" повідомили в прес-службі УжНУ.

Ректор УжНУ Микола Вегеш  зазначив, що для нього – велика честь вручити нагороду цьому видатному вченому. 

Вручення відбулося на філологічному факультеті, де Юліана Тамаша вітали його колеги, серед яких – Любомир Белей, професор, Микола Вегеш, ректор УжНУ, викладачі, студенти третього курсу філологічного факультету. Микола Вегеш зачитав рішення Вченої ради, у якому зазначено, що  Юліанові Тамашу вручається звання Почесного доктора, а також -- золота медаль за плідну громадську діяльність. Юліан Тамаш  подякував присутнім за увагу до його праць, а також прочитав лекцію з літературознавства.

"Коли йде мова про таких видатних людей як Юліан Тамаш, нагороди потрібно вручати одразу ", -- зазначив ректор.  На завершення урочистостей Микола Вегеш висловив вдячність Юліанові Тамашу за змістовну і цікаву лекцію, побажав вченому подальшої плідної праці.

15 грудня 2009р.

Теги: УжНУ, почесний доктор, русинський, філологічний, літературознавство, Юліан Тамаш

НОВИНИ: Соціо

13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
» Всі новини