Ужгород: Постраждала дитина потребує тривалої реабілітації для реінтеграції у суспільство

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало відзначення в Україні Всесвітнього дня боротьби з рабством. Цього дня такі прес-конфереції під гаслом "Чи легко бути дитиною, якщо маєш досвід раба?" пройшли одразу в п'яти областях України, йшлося про проблему торгівлі дітьми в Україні, ситуації, з якими стикаються неповнолітні-постраждалі.

Ужгород: Постраждала дитина потребує тривалої реабілітації для реінтеграції у суспільство

Із закарпатськими журналістами зустрілася голова Закарпатської громадської організації “Веста” Інна Сабадош. Вона розповіла, що для України, на жаль, проблема торгівлі дітьми є досить гострою. "Постраждала дитина потребує тривалої реабілітації для реінтеграції у суспільство. Діти, які потерпіли насильства, стикаються із труднощами у спілкуванні, бояться досвіду дорослого життя", — каже Інна Сабадош.

З квітня 2009 року Європейський Союз підтримує українське громадянське суспільство у намаганні подолати проблему торгівлі дітьми в рамках дворічної (2009-2011) ініціативи "Зміцнення національних механізмів та потенціалу у сфері протидії торгівлі дітьми в Україні".  У співпраці  з Міжнародною  організацією з міграції (МОМ)  Чернівецьке обласне громадське молодіжне об’єднання “Сучасник”,  Луганська громадська організація “Жінки Донбасу”, Закарпатська громадська організація “Веста”, Миколаївська  громадська організація “Любисток” та Харківська громадська організація “Шлях до життя” здійснили ряд заходів,  спрямованих  на  захист та реінтеграцію дітей, які постраждали від торгівлі людьми, на підвищення обізнаності та  потенціалу  громадських організацій, правоохоронних структур та державних організацій, які  надають послуги таким дітям.
 
Названі організації виявили  ряд  проблем  у сфері  судового переслідування  в результаті моніторингу більше 150 випадків щодо торгівлі дітьми та приймальників-розподільників, де знаходяться неповнолітні.
 
"На жаль, кількість постраждалих дітей в Україні зростає. Більшість із них не мають доступу до послуг з реабілітації. МОМ наразі (з 2000 року) надала допомогу 285 дітям, потерпілим від торгівлі людьми. З 2001 року в Україні порушено 252 кримінальні справи по торгівлі людьми, де особи, визнані потерпілими, — діти".

03 грудня 2009р.

Теги: рабство, торгівля дітьми, насильство, реабілітація

НОВИНИ: Соціо

11:11
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", буде працювати в апеляційному суді
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
10:03
/ 1
Лабрадор, над яким жорстоко познущався господар на Берегівщині, вже одужує Фото новина
09:07
/ 6
У Лондоні викрали з фури близько 3 тис. пляшок закарпатського вина Chateau Chizay Фото новина
18:01
На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон Фото новина
17:02
На Рахівщині засудили жінок, які викрали допомогу родини загиблого військового
16:49
Юні мандрівники здійснили осінню подорож схилами полонини Боржави Фото новина
16:03
/ 2
В Іршаві рятувальники звільнили хлопчика, який застряг пальцем у гойдалці Фото новина
» Всі новини