В Ужгороді рятувальники провели урок з основ безпечної життєдіяльності

Питання безпечної життєдіяльності дитини ніколи не втрачають своєї актуальності. Небезпека може чатувати на них як вдома, так і на вулиці, під час відпочинку на природі, тощо.

В Ужгороді рятувальники провели урок з основ безпечної життєдіяльності

Як повідомили "Закарпаття online" у Центрі пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області, щоб убезпечити підростаюче покоління від негативних факторів впливу надзвичайних ситуацій, освітяни та рятувальники об’єднують зусилля, щоб зменшити рівень дитячого травматизму. Форми різні: починаючи від викладання курсу з основ безпечної життєдіяльності під час навчального процесу і закінчуючи набуттям учнями практичних навичок.

Прикладом може слугувати і те, що днями ужгородські рятувальники провели урок з основ безпечної життєдіяльності в ЗОШ №2 м. Ужгород. Спочатку гості з МНС нагадали учням правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, характерних для осінньо-зимового періоду, зокрема при експлуатації побутових газо- та електроприладів, на транспорті, автошляхах та залізниці, правила поведінки на льоду, під час подорожі до лісу, при виникненні пожежі, сильного вітру, шквалів, при виявленні розливу ртуті, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами, тощо. Далі рятувальники відповіли на запитання малечі, та розповіли цікаві історії з життя   пожежно-рятувальної служби краю. Учні також мали змогу ознайомитися і з роботою рятувальників, їхнім обладнанням‚ облюбувати багряно-білий пожежний автомобіль і відчути себе героями-рятівниками, зодягнувши на себе бойовий одяг, і засоби захисту органів дихання.

16 жовтня 2009р.

Теги: Ужгород, основи безпечної життєдіяльності, урок, школа, рятувальники, МНС,

НОВИНИ: Соціо

18:02
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
» Всі новини