"День відкритих дверей" відбувся у владних структурах закарпатського Виноградова

15 жовтня у рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії у Виноградівській районній, міській радах, райдержадміністрації відбувся "День відкритих дверей". Участь у ньому взяли старшокласники міських шкіл, ознайомившись з роботою керівників міста і району, структурних підрозділів місцевої влади.

"День відкритих дверей" відбувся у владних структурах закарпатського Виноградова

Як повідомили "Закарпаття online" у Виноградівській РДА, сьогодні ж у Виноградові відбувся обласний семінар  із залучення органів державної влади, місцевого самоврядування, місцевих громад до обговорення питань лісового сектору і формування основних положень та десятирічних планів розвитку лісового та мисливського господарства області. Участь у семінарі взяли начальник управління лісового господарства Ігор Орос, представник шведсько-українського проекту розвитку лісового господарства у Закарпатській області Юрій Дербак, заступник голови державної адміністрації Анатолій Бажура, заступник голови райради Йосип Борто,  сільські голови та лісівники районного управління лісового господарства.

Відбулося обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" на зборах колективу стаціонару районної лікарні. Учасники наради одноголосно підтримали необхідність конституційної реформи, висловили ряд зауважень до окремих  статей. Так медики вважають недоцільним запровадження назв "містечка" замість "селища" так як це тягне за собою непотрібні грошові витрати і незручності ( стаття 3), назва "Сенат" не відповідає історії і традиціям України, є запозиченою, замінити назвою "Палата представників", а "сенаторів" на "представників" (стаття 86). Пропонується також  встановити  віковий ценз для громадян, які прагнуть мати будь-який представницький мандат  не менше 35 років, для  сільських, селищних, міського голів аналогічно.

15 жовтня 2009р.

Теги: Виноградів, День відкритих дверей, старшокласники, семінар, ліс, мисливське господарство

НОВИНИ: Соціо

20:09
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
10:57
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Зацариніним Фото новина
» Всі новини