На Закарпатті порушили кримінальну справу проти податківця-вимагача

Прокуратурою області днями порушено кримінальну справу проти працівника ДПА в Закарпатській області за фактом зловживання владою або службовим становищем та шахрайства.

На Закарпатті порушили кримінальну справу проти податківця-вимагача

Про це "Закарпаття online" повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

За інформацією начальника слідчого відділу прокуратури області Валерія САВКИ, начальник одного з відділів ДПА в Закарпатській області, дізнавшись, що на одному з приватних підприємств проходила перевірка, а матеріали цієї перевірки для прийняття рішення скеровано в Мукачево, вирішив "підзаробити".
 
Тому сказав приватному підприємцю, чию фірму перевіряли, що за
9 тис.грн. він посприяє у прихованні частини виявлених перевіркою порушень, тим самим, допоможе йому уникнути сплати більшого розміру штрафу, при цьому податківець достовірно знав, що сума штрафних санкцій по даній фірмі була незначна.

Підприємець, звичайно, погодився, адже не знав реального стану речей і хотів уникнути великих грошових втрат.

 Першу частину обумовленої суми - 3 тис.грн. спритний податківець отримав 5 вересня, зустрівшись із згаданим підприємцем в Мукачеві біля ринку. Тоді ж домовилися зустрітися 10 вересня в Ужгороді для передачі ще 6 тис.грн.

У призначений строк, підприємець чекав із грошима біля торгового центру "Дастор". У салоні автомобіля, податківець одержав жадані 6 тис. грн. і був затриманий "на гарячому" працівниками УСБУ в Закарпатській області.

14 жовтня 2009р.

Теги: прокуратура, перевірка, податківець

НОВИНИ: Кримінал

12:18
Ужгородець в гаражі налагодив "професійне" виробництво сигарет Фото новина
10:13
В Ужгороді п'яний водій Daewoo в'їхав в BMW Фото новина
18:46
/ 10
Полонина Рівна і новий прокурор Закарпаття
20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 3
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
» Всі новини