На Закарпатті аварією на трансформаторній підстанції знеструмлено лінію електропередач Воловець - Скотарське -- Бескид

На ліквідації наслідків ускладнення погодних умов, зокрема, поривів вітру, на заході -- дощу та мокрого снігу, що сталося у другій половині дня 13-го жовтня та у ніч проти 14-го жовтня задіяні 720 рятувальників і 95 одиниць техніки МНС. Також приведені в готовність до дій за призначенням додаткові сили і засоби МНС, які будуть залучені в разі необхідності.

На Закарпатті аварією на трансформаторній підстанції знеструмлено лінію електропередач Воловець - Скотарське -- Бескид

Про це "Закарпаття online" повідомили в прес-служби МНС України.

Як уже повідомлялося, внаслідок негоди та через спрацювання автоматики захисту ліній електропередач, у 12 областях сталося знеструмлення 1152 населених пунктів: у Львівській – 613, в Івано-Франківській – 242, у Рівненській – 116, Тернопільській – 58, Волинській – 54, Закарпатській – 24, в Одеській – 16, у Київській – 8, Хмельницькій – 7, Чернівецькій – 6, Житомирській – 5 та Вінницькій – 3. Електрику відновлюють аварійні бригади обленерго. Координацію аварійно-відновлювальних робіт здійснюють опергрупи Головних облуправлінь МНС.

Найбільшої шкоди стихія завдала Львівщині, де також знеструмлені контактні лінії залізничних колій у межах Сколівського району. Через знеструмлення водозаборів тимчасово припинене водопостачання міст Сколе, Стебник та частково Дрогобича. Знеструмлені об’єкти життєзабезпечення – лікарні та школи забезпечуються резервними джерелами живлення (дизельгенераторами). На ділянці залізниці на Сколівщині пасажирські поїзди рухаються за допомогою дизельних потягів. Жертв і постраждалих немає. На місцях працюють підрозділи МНС, бригади обленерго та комунальних служб, усього -- 244 чоловіки особового складу та 57 одиниць техніки, у тому числі 155 рятувальників і 24 одиниці техніки МНС. У резерві 20 пересувних електростанцій різної потужності (від 3 до 10 КВт).

На Закарпатті внаслідок ускладнення погодних умов у селищі Воловець через відгортання шлейфу (проводу) на трансформаторній підстанції сталося знеструмлення лінії електропередач 110 кВ на напрямку Воловець – Скотарське -- Бескид. О 21:50 електропостачання повітряної лінії відновлене шляхом переведення на резервну лінію електропостачання. В Ужгороді, Воловецькому та Іршавському районах сталося падіння окремих дерев на електротрансформатори, лінії електропередач та дороги. Підрозділами МНС дороги розчищені. Затримки руху на дорогах не зареєстровані. Жертв і постраждалих немає.

За прогнозом Гідрометцентру МНС протягом 14-го жовтня у західних областях країни очікуються дощ та мокрий сніг, місцями сильні опади, температура повітря -- 2-7 градусів тепла, у Карпатах -- 0-5 градусів морозу.
 

14 жовтня 2009р.

Теги: Воловець, ліквідація, аварійний, стихія

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:30
/ 1
На Закарпатті стрімко зростає кількість пожеж Фото новина
09:01
/ 1
Жінка з Ясіня народила шосту дитину вдома та самостійно перерізала пуповину Фото новина
15:20
На Берегівщині під час пожежі загинув чоловік Фото новина
10:12
/ 1
На Ужгородщині через займання дровітні ледь не згоріли два будинки Фото новина
18:07
У ДСНС показали наслідки атаки російських дронів на критичну інфраструктуру Закарпаття Фото новина
17:42
Прокуратура розслідує наслідки російських обстрілів БПЛА на Закарпатті Фото новина
16:30
Закарпатців попереджають про небезпеку через уламки ворожих дронів
15:30
/ 1
Стало відомо про постраждалих після російської атаки дронів на Закарпатті
15:16
/ 13
Закарпаття атакували російські безпілотники
12:50
/ 3
На Закарпатті виявили масштабні стихійні сміттєзвалища Фото новина
09:23
/ 1
На Закарпатті чоловік ледь не втратив руку під час роботи з болгаркою
18:00
У Міжгір’ї на подвір’ї загорівся автомобіль Фото новина
17:30
На Виноградівщині жінка народила двійню до приїзду медиків Фото новина
13:19
На Тячівщині вогнеборці ліквідували пожежу господарської споруди Фото новина
10:14
На Закарпатті медики прийняли пологи вдома Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві літній чоловік опинився на вулиці після продажу житла родичами Фото новина
14:20
У Виноградові горів житловий будинок Фото новина
13:03
На Рахівщині 82-річний чоловік впав на пасовищі і ледь не загинув
16:02
Ужгородські підлітки відкрили стрілянину в центрі міста Фото новина
14:27
Берегові вогнеборці врятували житловий будинок від масштабної пожежі Фото новина
12:45
У Солотвині вночі сталася пожежа в будинку Фото новина
08:53
На Ужгородщині жінка виявила артснаряд часів Другої світової Фото новина
15:15
На Берегівщині перекинулася й загорілася вантажівка
14:19
На Берегівщині врятували чоловіка без свідомості у зачиненій квартирі Фото новина
13:09
У Оноківцях на Ужгородщині горів житловий будинок Фото новина
» Всі новини