Тячівський районний центр зайнятості провів семінар для "нових" роботодавців

На початку нового навчального року було проведено реорганізацію відділу освіти Тячівської районної державної адміністрації. Згідно чинного законодавства, всі загальноосвітні школи зареєструвалися у державного реєстратора, як окремі юридичні особи. Відповідну реєстрацію здійснили і в державній службі зайнятості.

Тячівський районний центр зайнятості провів семінар для "нових" роботодавців

У зв’язку з цим, наприкінці вересня у Тячівському районному центрі зайнятості проведено семінар із директорами загальноосвітніх шкіл району з метою презентації послуг державної служби зайнятості, роз’яснення їх прав та обов’язків як платників до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Перед освітянами виступив директор центру зайнятості Іван Ковач, котрий  розповів про стан ринку праці в районі, шляхи подальшої плідної співпраці.

Начальник відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості Мілана Думнич нагадала присутнім про можливість навчання за актуальними на ринку праці професіями, зокрема, за професією оператора газових котлів. Вона акцентувала увагу присутніх на пріоритетних напрямках роботи служби зайнятості -  професійну орієнтацію молоді, зокрема випускників шкіл.

Начальник відділу працевлаштування центру зайнятості Ольга Даруда розказала роботодавцям, про порядок працевлаштування громадян на вільні робочі місця, здійснення записів у трудових книжках працівників, про прийняття на роботу та звільнення із роботи, заповнення корінців направлення на вакантні робочі місця тощо.

Із порядком складання розрахункової відомості, а також про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та відповідальністю за їх правильність ознайомила директорів загальноосвітніх шкіл головний спеціаліст Марія Куцин.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями представили присутнім форми всіх видів звітності, які подають роботодавці в центр зайнятості, розказали про інструкцію їх складання та відповіли на запитання учасників семінару з питань зайнятості населення. У ході фахової дискусії йшлося й про те, що служба зайнятості пропонує нові електронні можливості у сфері подання звітності по телекомунікаційних каналах зв’язку через систему iforma, яка забезпечує можливість подання звітів у зручний для роботодавців час, запобігає непродуктивному витрачанню робочого часу при очікуванні прийому під час відвідування центру зайнятості та інших установ.

Сподіваємось, що зерно, посіяне "новоспеченим" роботодавцям, проросте плідною співпрацею з центром зайнятості.

Балінт Кікеші,
начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Тячівського районного центру

06 жовтня 2009р.

Теги: Тячів, центр зайнятості, семінар, роботодавці, ринок праці

НОВИНИ: Соціо

16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 1
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
/ 1
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
» Всі новини