У Сваляві влада і роботодавці говорили про спільні профорієнтаційні заходи з учнівською молоддю

1 вересня в усіх школах України розпочався новий навчальний рік. Одним із чинників, який впливає на досягнення ефективної зайнятості молоді є профорієнтаційні послуги державної служби зайнятості. У зв'язку з цим, у Свалявській райдержадміністрації відбулося засідання за "круглим" столом на тему: "Організація спільних профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю". Ініціював його проведення Свалявський районний центр зайнятості.

У Сваляві влада і роботодавці говорили про спільні профорієнтаційні заходи з учнівською молоддю

У засіданні взяли участь заступник директора районного центру зайнятості Ганна Івановчик, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.Шестак, начальник відділу освіти Свалявської РДА В.Русин, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення І.Жданський, заступник начальника відділу у справах дітей М.Химинець, начальник відділу сприяння працевлаштування центру зайнятості В.Щербюк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями О.Грабар, головний спеціаліст відділу освіти Свалявської РДА В.Молнар та психологи загальноосвітніх шкіл району. 

Не секрет, що випускники загальноосвітніх шкіл Свалявщини, як і всього нашого краю, потребують підтримки і кваліфікаційної допомоги у їхньому професійному виборі. Саме спеціалісти центру зайнятості з профорієнтації та профнавчання допомагають молодим людям зорієнтуватися у широкому світі професій, спрямовують їх можливості, здібності, інтереси на вибір майбутнього фаху. Корисною та цікавою була інформація про стан ринку праці, робочі місця на території району. Нею з присутніми поділилася начальник відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Ольга Грабар. Начальник відділу працевлаштування Валентина Щербюк розповіла про те, що усі випускники, котрі звернулися до центру зайнятості, отримали профорієнтаційні послуги .

У ході дискусії учасники мали змогу ознайомитися не тільки з перспективними напрямками роботи державної служби зайнятості, а й обговорити планові профорієнтаційні заходи для випускників. Також йшлося про необхідність більшої інформованості випускників, зокрема проведення профорієнтаційних уроків та виховних годин, батьківських зборів. До складу робочої групи з цього питання увійшли представники центру зайнятості,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах дітей, Свалявського професійного будівельного ліцею.

Микола Чернуха,
начальник відділу активної підтримки безробітних
Свалявського районного центру зайнятості

02 жовтня 2009р.

Теги: Свалява, профорієнтація, працевлаштування, молодь, безробіття, ринок праці

НОВИНИ: Соціо

16:38
На війні поліг Герой із Ділового на Рахівщині Богдан Водош Фото новина
14:58
Прикордонники поповнили запаси донорської крові на Закарпатті Фото новина
11:30
На дорогах Закарпаття зафіксували масштабні порушення вагових норм Фото новина
10:32
/ 2
На набережній Незалежності в Ужгороді стартував Великодній ярмарок Фото новина
18:40
/ 5
В Ужгороді відкрили виставку великодніх писанок на площі Поштовій Фото новина
16:33
/ 2
На Закарпатті вже вигоріло майже 500 гектарів землі через пожежі
14:18
/ 1
В ужгородському скансені з’явиться унікальна швабська каплиця XIX століття Фото новина
11:04
На КПП «Чоп» жінка намагалася підкупити прикордонників, щоб ті пропустили чоловіка без паспорта Фото новина
09:14
На Закарпатті нетверезу водійку Nissan спіймали на перевищенні швидкості Фото новина
13:25
На Закарпатті викрили шахрайство під виглядом гуманітарної допомоги Фото новина
10:39
В Ужгороді стартував сезон цвітіння магнолій Фото новина
10:08
У Мукачеві попрощалися із загиблим в автокатастрофі воїном Василем Капітаном Фото новина
18:05
На Закарпатті стартували масштабні командно-штабні навчання з екстреної медицини Фото новина
17:58
/ 1
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Mercedes Фото новина
15:18
/ 1
Нацпарк «Синевир» оголосив сезон тиші для захисту дикої природи
13:39
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка Фото новина
12:26
/ 1
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ Фото новина
10:03
В Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні з росією захисником Михайлом Шипом Фото новина
09:15
На околицях Ужгорода нетверезий водій врізався у вантажівку (ФОТО
18:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф воїном Олександром Луцьом Фото новина
14:39
У Берегові пенсіонер потрапив до реанімації через отруєння чадним газом
11:26
На Закарпатті митники зупинили спробу перевезення сигарет без акцизу до Словаччини Фото новина
09:01
Цього тижня на Закарпатті прогнозують до +17° і місцями дощі
14:29
/ 1
На Закарпатті запровадили нерестову заборону на вилов риби
12:15
/ 4
В Ужгороді прощаються із загиблим воїном Олександром Луцьом Фото новина
» Всі новини