В Ужгороді голова Закарпатської ОДА відвідав медичні заклади, що реконструюються

В понеділок, 28 вересня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші та в. о. начальника управління охорони здоров'я Володимир Брич відвідали низку медичних закладів обласного центру, де триває будівництво та реконструкція.

В Ужгороді голова Закарпатської ОДА відвідав медичні заклади, що реконструюються

Як повідомили "Закарпаття online" в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА, керівник краю відвідав низку об’єктів медичного спрямування, на які виділяються кошти обласного бюджету: зокрема обласний клінічний онкодиспансер, обласний кардіодиспансер та обласне територіальне медичне об’єднання “Фтизіатрія". В онкодиспансері на ремонт цьогоріч витрачено 958 тисяч гривень, з них 668 тисяч – на перекриття даху радіологічного відділення, ще 290 тисяч – на благоустрій територій.  Минулого року за кошти області тут було повністю реконструйовано корпус, добудовано ще один поверх на основній будівлі, завершено реконструкцію третього поверху.
 
З початку року 1,8 мільйона гривень з обласного бюджету освоєно і на реконструкцію медичного об’єднання "Фтизіатрія". Роботи планують завершити до кінця року.
 
Цього ж дня голова облдержадміністрації відвідав і обласний кардіодиспансер. 850 тисяч гривень, які спрямовані з обласної казни, цьогоріч витрачають на будівництво третього пускового комплексу.
 Олег Гаваші відзначив, що поліпшення матеріально-технічної бази медзакладів та вирішення проблем їх функціонування – першочергові завдання, які ставить перед собою обласна влада. І навіть в умовах кризи на Закарпатті зуміли винайти кошти для оновлення медичних закладів, що суттєво поліпшить якість надання медичної допомоги закарпатцям.

29 вересня 2009р.

Теги: Ужгород, Олег Гаваші, реконструкція, медичні заклади, онкодиспансер, кардіодиспансер

НОВИНИ: Соціо

15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 2
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 2
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 13
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
» Всі новини