Гроші в кишені чиновника осідали у два заходи: спершу він "розжився" 400 гривнями, а іншого разу жінка поповнила його домашню казну 150 доларами та 300 гривнями. Правда, посадовець не розраховував, що про його незаконні діяння довідалися працівники підрозділу ДСБЕЗ. Далі сталося те, що й повинно було відбутися: затримання на гарячому, зізнання у скоєнні злочину, порушення кримінальної справи...
Небайдужою до дармових грошей виявилася і 28-річна мукачівка, працівниця однієї з банківських установ міста. За її кримінальною схемою добування грошей виглядало досить простим: я тобі допомагаю з кредитом, а ти мені даєш "відкат". В іншому разі про кредитні гроші можна було лише помріяти. У цій справі їй допомагала непрацююча жителька одного з сіл Мукачівщини, 33-річна Алла. Словом, за "праведні труди" обидві молодиці отримали від своїх землячок по 2 тисячі гривень "винагороди", котрі... чітко зафіксували оперативники.
А у Великоберезнянському районі працівники міліції зупинили для перевірки мікроавтобус "Фольксваген" і попросили водія пред’явити документи. Оскільки потрібних "паперів" у чоловіка не виявилося, то він став пропонувати "відкупні" -- 100 євро. Та правоохоронці не спокусилися на дармові гроші, а доставили підозрілого водія у райвідділ для подальшого з’ясування обставин.
В одному з сіл Берегівського району в поле зору працівників міліції потрапив голова сільської ради. Вочевидь, свою посаду чоловік уявив як вельми прибуткову і вирішив влаштувати все так, аби гроші рікою текли йому в кишеню. Одного разу до нього підійшов місцевий приватний підприємець з проханням надати дозвіл для розміщення реклами на території сільської ради та укласти договір про розміщення рекламних щитів на території футбольного поля. Сільський чиновник погодився, але при одній умові: що підприємець дасть 1200 гривень. Гроші голова отримав, але потішився недовго. Працівники підрозділу ДСБЕЗ довідалися про оборудку, гроші вилучили.
За всіма випадками порушені кримінальні справи, триває слідство.