Кращим барменом Stella Artois став Василь Товтин із Ужгорода (ФОТО)

Ви пробували ідеально налите пиво Stella Artois? Я теж думав, що ніяких секретів тут немає, поки не побував на 9-му Національному фіналі конкурсу барменів Stella Artois, що пройшов 18 вересня у Бельгійському пивному кафе "Le Cosmopolite". Виявляється, все зовсім не просто.

Кращим барменом Stella Artois став Василь Товтин із Ужгорода (ФОТО)

Вже 13 років поспіль бармени всього світу змагаються на Міжнародному конкурсі барменів, з'ясовуючи, хто з них гідний звання Stella Artois World Draught Master! А щоб потрапити на престижне змагання спочатку необхідно перемогти в Національному фіналі. Український національний фінал зібрав 12 кращих барменів з усіх областей країни. Їх завданням стало не тільки дотримати 9 "золотих правил", наповнивши одночасно два ідеальних келихи Stella Artois, а й зробити це артистично і сподобатися журі - засновнику Українського національного конкурсу Барменів Stella Artois Ігорю Срібному, рестораторові Маргариті Січкар і національному менеджеру з технологій і процесів продажів компанії "САН ІнБев Україна" Наталії Малишевій. При цьому за кожним рухом біля барної стійки стежили "судді в полі" - тренери Пивної Академії "САН ІнБев Україна" Олександр Матвієнко та В'ячеслав Пономаренко.

Кращим барменом Stella Artois став Василь Товтин із Ужгорода

Кращим барменом Stella Artois став Василь Товтин із Ужгорода

Так у чому ж полягає ритуал наливу і подачі пива Stella Artois? Для початку бармен повинен ретельно вимити і охолодити келих Stella Artois. Перші пінні краплі пива не повинні потрапити в келих! Спочатку келих слід тримати під кутом 45 градусів, а потім - вирівняти і плавно опустити. Тоді струмінь, закручуючись, створює ідеальне співвідношення пива і піни. При цьому краї крана не повинні торкатися ані келиха, ані пива! Завершуючи налив, бармен повинен одним рухом закрити кран і швидко прибрати келих в сторону, щоб у нього не потрапили останні краплі, що встигли окислитися в повітрі. Піну, яка виступає над келихом, необхідно відразу відсікти спеціальним ножем. Тоді шар піни надійно захистить пиво від контакту з повітрям, забезпечуючи його смак і свіжість. Далі бармен повинен обполоснути холодною водою зовнішню стінку і ніжку келиха. І нарешті, подати келих на підставці, не забувши надіти спеціальний краплевловлювач. Якщо все виконано правильно, вийде ідеальний келих Stella Artois з висотою пивної шапки у 3 сантиметри і температурою 4-6 ° С.

Кращим барменом Stella Artois став Василь Товтин із Ужгорода

Краще за всіх з цими завданнями впорався Василь Товтин з Ужгорода. Тепер Василю належить захищати честь України на ХІІІ Міжнародному конкурсі барменів Stella Artois-2009, який відбудеться 29 жовтня в одній з найвідоміших будівель США - Нью-Йоркській публічній бібліотеці. Щоб перемогти, Василеві необхідно буде перевершити кращих барменів з 31 країни світу. Раніше наші бармени займали друге і третє місця. Цього року Василь Товтин їде перемагати. А перемагати є заради чого. Адже переможець отримає унікальний приз, створений володарем щорічної нагороди Swarovski CFDA Menswear дизайнером Тімом Гамільтоном. Також, переможець стане послом пива Stella Artois і здійснить подорож до 20 країн світу, ділячись секретами своєї майстерності. Бажаємо Василеві перемоги і першого золота для України!

Шоу-обоз
22 вересня 2009р.

Теги: Ужгород, бармен, Stella Artois, Василь Товтин

Коментарі

Гість 23.09.2009 / 18:40:00
І телефончик його будь ласка підкажіть. Для інтерв"ю.

Аффтар 23.09.2009 / 12:37:00
де він працює? хтось знає?

Гість 22.09.2009 / 14:34:00
ВАСЬКА, ти - найкращий!!! Обов"язково порвеш усіх у Америці:) Ми в тебе віримо!!!

НОВИНИ: Соціо

11:28
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
» Всі новини