Закарпатським школярам - про правила дорожнього руху

Почався новий навчальний рік, а разом з ним помітно збільшилася кількість дітей на дорогах. Школярі мінімум двічі на день переходять вулицю, користуються громадським транспортом. Щоб нагадати їм дещо призабуті за час літніх канікул правила дорожнього руху, працівники Державтоінспекції Закарпаття у ці вересневі дні провели акцію "Увага! Діти на дорогах!".

Закарпатським школярам - про правила дорожнього руху

За  словами правоохоронців, саме у такий період, як правило, збільшується кількість нещасних випадків за участю  неповнолітніх.  Аби  попередити дитячий дорожньо-транспортний травматизм,  на початку вересня у більшості  навчальних закладах області  було проведено уроки з вивчення правил дорожнього руху.

В основному увагу  Державтоінспектори звертали на  першокласників. Адже їм  доведеться інколи  повертатися   додому  без супроводу дорослих. Можливо, батьки напередодні навчального року зі своїми  чадами  вивчали маршрут з дому до школи,  однак, певно, зайве нагадування правил дорожнього руху ніколи не зашкодить.

На урок до першокласників  в Іршавську загальноосвітню школу завітали інспектор  ВДАІ та АТІ з обслуговування Іршавського району лейтенант міліції Михайло Горзов та ст. о/у ВКМСД  райвідділу  ГУМВС майор міліції Олеся Зейкан. Кольорові плакати і цікаві змістовні розповіді правоохоронців викликали неабияке зацікавлення у малечі. 

Діти мали можливість задати чимало  запитань,  на які працівники міліції із великим задоволенням відповідали.  Водночас, державтоінспектори обстежили  вулично-шляхові мережі, які пролягають біля шкіл Іршавського району, внаслідок чого направили у відповідні  інстанції  приписи  задля усунення недоліків, біля  багатьох навчальних закладів встановили лежачі поліцейські, знаки "Стоп", обмеження швидкості тощо. На жаль,  часто такі заходи не спрацьовують, і водії  поводяться  нахабно. Варто памятати, що діти можуть перебігати вулицю у невстановленому місці, гратися на узбіччі дороги, кататися на велосипеді, тим  паче  першокласники. Тому  у зонах, де розташовані навчальні заклади,  варто водіям бути більш обачливими і уважними, обмежити швидкість автомобіля. А  правила дорожнього руху діти повинні  вивчити не  лише  у школі, а й удома з батьками. Тільки спільні зусилля педагогів, батьків та працівників міліції зможуть дати  позитивні результати. 

Віта Горзов, Іршавський РВ ГУМВС України в Закарпатській області
18 вересня 2009р.

Теги: Ужгород, діти на дорогах, ДАІ, правила дорожнього руху, школа

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини