На Закарпатті митники вилучили в мікроавтобусі 2 225 незадекларованих євро (ФОТО)

2 225 євро, які намагалися ввести в Україну без належного декларування та з приховуванням від митного контролю, вилучили на українсько-румунському кордоні працівники Виноградівської митниці.

На Закарпатті митники вилучили в мікроавтобусі 2 225 незадекларованих євро (ФОТО)

Як повідомила "Закарпаття online" головний інспектор зв’язків з громадськістю Виноградівської митниці Христина Герасим’юк, мікроавтобус „Ford Transit” під керуванням гр. України повертався з Румунії через міжнародний автомобільний пункт пропуску „Солотвино”. Під час проходження митного контролю водію та пасажиру було запропоновано заповнити митну декларацію, проте про наявність грошей вказані громадяни повідомити інспектору, мабуть, просто не захотіли.

На Закарпатті митники вилучили в мікроавтобусі 2 225 незадекларованих євро

Як виявилось, валюта була прихована серед їхніх особистих речей. Зокрема, 500 євро знаходилися в конверті у м'якій дитячій сумочці, а ще 1755 євро були сховані у рукавичку,  що лежала  в рюкзаку.
 
Відтак, складено протокол про порушення митного законодавства. Валюта, загальною вартістю понад 26 тисяч гривень та мікроавтобус, вилучені до рішення суду.

11 вересня 2009р.

Теги: євро, незадекларований, митний, Виноградівська митниця

Коментарі

kergudu 11.09.2009 / 19:02:00
Скоти наші митники. Один живе біля мене, щодня йому привозять щонайменше десять таких ташок - з баксами і всяким конфіскованим крамом. Ось би приховану камеру покласти. Ця людина (на фото) хотіла витратити 2.000 євро в Україні, а її зробили злочинцем. Злочинці на митниці жирують, а прості люди стають об'єктами для показового вилучення валюти. Скоти, одним словом, просто скоти... Їздять відпочивати у Італію, і вважають нас за лохів. Конфіскували недавно "Євгенія Онегіна" - дива та й годі. Наркота, сигарети - це вже нікого не цікавить.

НОВИНИ: Кримінал

17:48
/ 1
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 2
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
00:34
/ 3
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 2
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 8
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
» Всі новини