У змаганнях з багатоборства груп кінологів в Мукачеві взяли участь 14 собак

Однією з перших тварин, котру вдалося приручити, став собака. У наш час чотирилапий друг уміє охороняти, захищати, співпрацювати, шукати, навіть зніматися в кіно та виступати в цирку. Головне - правильно виховати собаку, чим і займаються кінологи. Насамперед, потрібно бути терпеливим, наполегливим, упевненим і, звичайно, любити тварину, адже кінологами не народжуються, ними стають поступово. У цьому можна було переконатися на традиційному змаганні з багатоборства груп кінологів, яке проводилось на базі кінологічного центру у Мукачеві.

У змаганнях з багатоборства груп кінологів в Мукачеві взяли участь 14 собак

У змаганнях взяли участь 14 службових собак зі своїми тренерами. Програма передбачала кілька вправ, які повинні були  виконати учасники. Найперше, собаки  з кінологами долали смугу перешкод: загорожу, паркан, бар’єр (висота 2м), розірваний міст, драбину та ін. Далі учасники демонстрували комплекс вправ загальної підготовки.  І як виявилося, не для кожної собаки такі випробування   були  легкими. За словами кінологів,  інколи потрібно витратити роки, щоб вивчити тварину, вміти з нею поводитися, вчасно орієнтуватися навіть  у незначних змінах характеру своїх підопічних та ще й  змусити продемонструвати її своє вміння. Адже за кожним собакою, який вірно і чесно несе службу, стоїть майстер своєї справи.  Міліціонери-кінологи  повністю відповідають за своїх чотириногих колег: годують, дресирують, вигулюють, лікують.

У змаганнях з багатоборства груп кінологів в Мукачеві взяли участь 14 собакУ третьому випробуванні розшукові собаки показали свої навики  з пошуків злочинця. Уявного зловмисника  вони шукали   по гарячих слідах.  Але одним з найважчих конкурсних змагань була остання вправа --  службовий біатлон.

Більшість службових собак, які брали участь у конкурсі,   загалом усі,  хто працює у правоохоронній системі області --   це німецькі вівчарки. А є ще  бельгійські вівчарки, спанієлі та лабрадор.

Цього року за участі таких "розумних псів" в Закарпатській області розкрито понад 250 злочинів та здійснено 465 виїздів зі слідчо-оперативною групою на місце пригоди.  Певно, серед них були й переможці цьогорічного конкурсу. А перше місце посів молодший інспектор-кінолог групи кінологічного забезпечення Іршавського РВ ГУМВС  сержант міліції С.Поцко зі своїм вихованцем  німецькою вівчаркою Сабіною, друге -- молодший інспектор-кінолог групи кінологічного забезпечення Мукачівського міськ- та райвідділів та Свалявського РВ ГУМВС  молодший сержант М.Турі зі собакою на прізвисько Ніка, третє - міліціонер-кінолог спецпідрозділу групи затримання роти міліції Мукачівського МВДСО УДСО при ГУМВС  ст.сержант міліції М.Буряс   зі своїм чотириногим колегою. Вітаємо переможців.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ ГУМВС України в Закарпатській області
11 вересня 2009р.

Теги: змагання, кінологічний, собака

НОВИНИ: Кримінал

17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 3
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 17
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
» Всі новини