Реалізацію стратегії Закарпаття моніторитимуть за 60 показниками

На черговому засідання Тимчасового комітету з питань моніторингу Регіональної стратегії області голови робочих груп представили сформований перелік індикаторів, за яким надалі здійснюватиметься моніторинг стратегії. Попередньо відбулися засідання робочих груп та експертів за кожним із стратегічних пріоритетів, на яких враховувалися зауваження галузевих управлінь та управлінь центральних органів виконавчої влади.

На засіданні Тимчасового комітету визначені індикатори були переглянуті. Зокрема, запропонували внести доповнення у кілька пріоритетів: "формування конкурентоспроможної та життєздатної економіки"; "розвиток туризму та курортно-рекреаційної сфери", "формування просторової гармонії та охорона довкілля". Опісля члени робочих груп остаточно затвердили перелік індикаторів моніторингу стратегії. Серед них визначили загальні показники та індикатори по стратегічних пріоритетах.

"У вересні робочі групи Тимчасового комітету переходять безпосередньо проведення моніторингу, розпочинається збір даних,-- каже регіональний експерт проекту партнерства Канада-Україна "Регіональне врядування та розвиток" Людмила Грицак. Затверджено 60 індикаторів, більша половина із загальної кількості показників надходитиме через дані статистичної звітності, інша частина - це дані управлінь Закарпатської облдержадміністрації та додаткових досліджень Окрім того, було прийняте рішення запропонувати облдержадміністрації розглянути питання моніторингу Регіональної стратегії розвитку головним управлінням статистики у Закарпатській області"

Всі учасники зійшлися на думці, що згодом кількість індикаторів можна буде доповнити. На думку одного з експертів Маріанни Колодій, заявлена на сьогодні кількість індикаторів - це оптимальний варіант, що дозволяє простежити динаміку розвитку області відповідно до стратегії.

Довідка. У грудні 2006 року обласна рада затвердила Регіональну стратегію розвитку області до 2015 року. Задля моніторингу та контролю реалізації стратегії у червні цього року створено спеціальний орган з представників органів місцевої влади та місцевого самоврядування, головного управління статистики, громадськості та представників відповідних галузевих управлінь, який взяв на себе роль координатора та виконавця цього процессу-Тимчасовий комітет з питань моніторингу Регіональної стратегії .
18 червня відбулося перше засідання комітету, на якому йшлося про його завдання, підходи в регіональному контексті, досвід організації системи моніторингу в Україні та інших країнах.

10 вересня 2009р.

Теги: моніторинг, Регіональна стратегія розвитку, "Канада-Україна"

НОВИНИ: Соціо

16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
» Всі новини