Закарпаття: У Іршаві виїзна колегія ОДА розглянула стан погашення зарплатної заборгованості в економіці регіону

Сьогодні в м.Іршава відбулось виїзне засідання колегії Закарпатської облдержадміністрації, на якому проаналізовано шляхи впровадження на території області енергозберігаючих технологій, роботу з кадрами в ОДА, РДА та стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в економіці області.

Зазначалося, що з метою впровадження енергозберігаючих технологій протягом року на деревообробних підприємствах краю використовувалися відходи деревини для виробництва теплової енергії та обігріву приміщень, економія енергоресурсів протягом 11 місяців ц.р. склала понад 15 тис. т умовного палива.

Енергопостачальною компанією ВАТ ЕК „Закарпаттяобленерго” з метою зменшення витрат електроенергії проведено ремонт 567 км електромереж, замінено 289 км, відремонтовано 137 трансформаторів та 255 трансформаторних підстанцій. Запроваджені заходи дозволили скоротити витрати електроенергії на 3,5% до відповідного періоду м.р.

У побутовому секторі встановлено 21,6 тис. газових лічильників й станом на 1 грудня їх налічується 197,3 тис., що становить 87% від усіх газифікованих природним газом квартир.

Енергозберігаючі технології впроваджуються також у закладах освіти, культури, охорони здоров’я.

Щодо кадрових питань, то із 13 голів райдержадміністрацій, призначених у першу хвилю кадрових змін, замінено 10, а в окремих районах з різних причин голови райдержадміністрацій мінялись двічі. Проведені кадрові зміни дозволили покращити якісний склад перших керівників районів.

Що стосується керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, то з 22 начальників обласних управлінь більше третини призначені в поточному році. Покращився і якісний склад керівників. Майже 73% керівників управлінь - віком до 50 років, у всіх вища освіта.

Стосовно погашення заборгованості по зарплаті, то станом на 1 грудня ц.р. борг становить 3,1 млн. грн. і порівняно з попереднім місяцем скоротився на 408,3 тис. грн., або 11,6%. У роботі колегії взяли участь начальники управлінь, відділів ОДА, голови РДА, голови районних рад, міські голови.

За підсумками засідання дано відповідні доручення.
Офіційний сайт Закарпатської ОДА.
22 грудня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 3
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
» Всі новини