Прокуратура призначила дві експертизи у справі проти Ратушняка - судово-медичну та лінгвістичну

У кримінальній справі, яку порушено стосовно мера Ужгорода Сергія Ратушняка у зв'язку з інцидентом із активісткою Фронту змін, призначено дві експертизи: судово-медичну та лінгвістичну.

Прокуратура призначила дві експертизи у справі проти Ратушняка - судово-медичну та лінгвістичну

Про це сьогодні, 7 вересня, в інтерв'ю журналістам у Києві повідомив прокурор Закарпатської області Юрій Бенца. У Києві він бере участь у 14-ій щорічній конференції та загальних зборах Міжнародної асоціації прокурорів, яка відбувається у столиці з 6 по 10 вересня.

Водночас, генеральний прокурор України Олександр Медведько, відповідаючи на уточнююче питання журналістів, дав зрозуміти, що лінгвістична експертиза має встановити, чи містяться у висловлюваннях Ратушняка на адресу лідера Фронту змін Арсенія Яценюка елементи антисемітизму.

"Призначено експертизи. Отримаємо їх (результати), і тоді будемо рухатися далі в кримінальній справі залежно від висновків, які дадуть нам експертизи", - зазначив Медведько.

Як повідомлялося, 6 серпня в Ужгороді Сергій Ратушняк скоїв напад на 21-річну активістку громадської ініціативи Фронт змін. Дівчина отримала струс головного мозку.

Сам же мер Ужгорода заперечує факт побиття ним дівчини-агітатора Фронту змін. Він стверджує, що дівчина сама "вчепилася йому в горло і порвала сорочку".

Крім того, Ратушняк обізвав Яценюка "знахабнілим єврейчиком", який думає, що це вибори "до сільської ради десь в Ізраїлі". 12 серпня прокуратура Закарпатської області порушила другу кримінальну справу проти Ратушняка за підозрою в приниженні національної честі та гідності.
 

Кореспондент
07 вересня 2009р.

Теги: Ратушняк Прокуратура Асеній Яценюк

Коментарі

Пофігіст 07.09.2009 / 18:10:00
Також згоден. Пропоную Тель-Авів.

k5 07.09.2009 / 12:30:00
Згода. Але заради об'єктивності пропоную провести міжнародну судово-медичну, лінгвістичну та психологічну експертизи!

Пофігіст 07.09.2009 / 11:17:00
Для повного та неупередженого розгляду справи конче необхідно провести психіатричну експертизу Рати!

НОВИНИ: Кримінал

16:13
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 3
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 17
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
» Всі новини