В Ужгороді відбулася прес-конференція за фактом побиття невідомими вболівальників з села Невицьке

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція голови сільської ради с. Невицьке Олександра Чундака та кількох мешканців, яких жорстоко побили невідомі на трасі Київ-Чоп (постраждали 9 осіб, 3 жінки та 5 дітей віком від 3 до 10 років). Інцидент трапився у неділю 30 серпня після футбольного матчу. За цим фактом порушено кримінальну справу.

В Ужгороді відбулася прес-конференція за фактом побиття невідомими вболівальників з села Невицьке

Постраждалі просять у ЗМІ висвітлити ситуацію, що сталася, оскільки переживають, що факт бійки замовчується й приховується.

За словами Олександр Чундака, футболісти та їхні односельчани поверталися з с. Соломоново після матчу з місцевою футбольною командою. На трасі поблизу біля с. Холмок автомобілі футболістів підрізав джип. "Це був дорогий джип власника одного з нічних клубів Ужгорода, тому водій побоявся його таранити. Нам перекрили дорогу і 25 молодиків з бітами жорстоко побили чоловіків на очах у наших дітей, які бачили усе з машин. Це був шок як для дітей, так і для дорослих, моя 10-річна донька не могла заснути тієї ночі. Це бандитизм, збройний напад (лунали 2 постріли у повітря), тому надіємося, що злочинців буде покарано", — розповів О. Чундак.

Деяких з нападників постраждалі знають в обличчя. За їхніми словами, серед них був і депутат Баранинської сільської ради (раніше двічі судимий) та ужгородські бізнесмени. Причиною побиття мешканці Невицького вважають результат футбольного матчу. "У сільський футбол почали вмішуватися бандити, у тому числі з обласного центру. Гравець команди Соломонова ще на полі вирішив, що доказати правоту можна кулаками, він завдав удару в обличчя нашому гравцеві Михайлові Геці, за що отримав червону картку. Але очевидно вирішив "довести справу до кінця". По дорозі додому він і його друзі по-звірячому побили наших футболістів. Це була не просто бійка, а спланований за попередньою домовленістю злочин", — каже О. Чундак. У серпні цього року футболістові та голові сільради Невицького спалили автомобілі, підпалили також магазин капітана футбольної команди. У скоєних нападах мешканці Невицького підозрюють депутата Баранинської сільради, який брав участь і у згаданому побитті на трасі.

За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками ч. 4 статті 296 Кримінального Кодексу України (хуліганство). Триває слідство, після чого, можливо, буде порушено ще кілька кримінальних справ (за фактами завдання тяжких тілесних ушкоджень, перекриття міжнародної автомобільної траси тощо), — повідомили із Ужгородського РВ ГУ МВС у Закарпатській області.

04 вересня 2009р.

Теги: Невицьке, побиття, футбольний, вболівальники

НОВИНИ: Кримінал

13:08
/ 1
В Ужгороді чоловік побив і пограбував перехожого Фото новина
11:56
На Закарпатті чоловіку дали 10 років тюрми за спробу продати немовля за кордон Фото новина
15:45
/ 13
На Закарпатті викрили схему фіктивного працевлаштування для бронювання від мобілізації Фото новина
12:23
На Закарпатті взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної онуки Фото новина
11:06
/ 3
На Закарпатті зупинили спробу втечі до Румунії через «зелений кордон» Фото новина
15:58
/ 5
На Закарпатті посадовицю інституту НААН підозрюють у розтраті майже 680 тисяч грн Фото новина
10:13
/ 6
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
» Всі новини