З нагоди свята мер Ужгорода Ратушняк став козаком, а головний міліціонер Закарпаття Кононенко - генерал-майором

23-го серпня біля пам'ятника Воїну-визволителю на українсько-словацькому кордоні відбувалися основні заходи з нагоди Дня Державного прапора України.

З нагоди свята мер Ужгорода Ратушняк став козаком, а головний міліціонер Закарпаття Кононенко - генерал-майором

Після завершення основних урочистостей мікрофони було передано представникам Козацької територіальної оборони України. Як з'ясувалося, Козацька рада, враховуючи багаторічну роботу міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка "по вихованню патріотизму, духовності і відродженню традицій наших предків" попросила його "стати Почесним отаманом Козацької оборони Закарпаття". Таке рішення Козацької ради виголосив крайовий отаман, генерал-єсаул козацтва Юрію Віляренко. Він також вручив Ужгородському міському голові Сергію Ратушняку орден Козацької Слави, а голова комітету ветеранів війни Закарпатської організації ветеранів, полковник у відставці, генерал-майор козацтва Олег Самойлович – булаву Почесного отамана Козацької оборони Закарпаття.

А за два дні до того в МВС України Президент Віктор Ющенко відповідно до свого указу особисто відзначив  працівників органів внутрішніх справ. З-поміж іншого, за сумлінну й відповідальну працю, мужність і самовідданість у справі боротьби зі злочинністю та з нагоди 18-річниці Незалежності нашої країни начальнику ГУ МВС України в Закарпатській області Павлу Кононенку присвоєно звання генерал-майор міліції.

24 серпня 2009р.

Теги: Ужгород, День Державного Прапора, козак, Ратушняк, Ющенко, Кононенко

Коментарі

2009-09-27 / 14:12:00

2009-09-23 / 21:11:00

х 2009-08-26 / 11:26:00
Раті цигани не коня дадуть, а в мери його виберуть, як уже не раз вибирали, а ми знову будемо "добре" жити!

х 2009-08-26 / 11:23:00
Добре Кононенко бабло косить от і зворотня реакція-став генерал-майором, бо сказав, що міліція мала на Хустщині зброю застосувати, бо народ взятки не давав!!!

Коли міліціонери почнуть масово вбивати й грабувати людей, то він від президента отримає звання маршала або може стати міністром відповідного підрозділу!!!

Чис більше вкрав, награбував,..., тим більше звання-ось реалії сучасної України!

сорри 2009-08-25 / 15:29:00
Не козаки, а посміховисько! Це ж треба, єврея у козаки прийняти!.. Це при тому. що раніше обов'язковою умовою прийняття в козаки була християнська віра. Хтось бачив коли-небудь, щоби Рата в церкві хрестився?..

Шоні 2009-08-25 / 13:11:00
Ужгородец, а ведь ты прав! БУ-ГА-ГА"!!!

Ужгородець 2009-08-25 / 13:06:00
читаю и охереваю.

за останній день стільки новин про день прапора, цитати зі слів кічковського, гаваші і всяких інших. і лише новина про ратушняка завжди найрейтинговіша.

люди. ви подивіться на себе. ви мабуть готові говорити навіть про те, як рата до wc ходить.

якщо він вас так дратує, то просто не звертайте увагу - це найкращий спосіб аби про нього забули, так ні - ви ж навпаки будете обсмоктувати кожне його сдлово, чим і даєте йому зрозуміти, що він і далі залишається найпопулярнішою людиною Ужгорода. нехай популярним як бандит, злодій та інше, але всеодно популярним.

Полковник 2009-08-25 / 11:26:00
Поздравляю настоящего ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА П.Кононенко! Позор липовому ГЕНЕРАЛ-МАЙОРУ О.САМОЙЛОВИЧУ!!! Офицеры, берегите честь своих погонов! Позор Новикову, который посрамил офицерскую честь!

ШОНІ 2009-08-25 / 11:16:00
Был Ратушняк, а стал Сракушняк!!! БУ-ГА-ГА-ГА!!!!!!!!!

ШОНІ 2009-08-25 / 10:43:00
БУ-ГА-ГА-ГА!!!!!!!!!

ЕМБЕРУ 2009-08-25 / 10:41:00
А коня козачку Ратушняку радванські цигани дадуть!

читач 2009-08-25 / 10:26:00
сценаристу - респект! :)

ember 2009-08-25 / 10:23:00
сценарист !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super!

Konja eshcho ne khvataet:))

Rate kobylu!

ПЕЧЕНИЙ ЖИД 2009-08-25 / 10:21:00
СЦЕНАРИСТ! ТЫ, нагодов ни з нашої, жидуської файты....?

ШОНІ 2009-08-25 / 08:38:00
БУ-ГА-ГА-ГА!!!!!!!!!

сценарист 2009-08-25 / 08:35:00
КОМЕДІЯ "Вручення Раті ордена "Пан сам склепав" та "Дубинки липової"

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК: Дипутат Ужгородської міськради від соцпартії ВОЛОДИМИР НОВІКОВ

В ГОЛОВНИХ РОЛЯХ:

Сергій Ратушняк, мер Ужгорода - моральний урод, рекітир 90 х років -РАТА

Генерал-єсаул козацтва Юрій Віляренко - Знаний в Ужгороді кидало та аферист Юрій Дояренко (член соцпартії)

Ветеран ВОВ, білорус Олег Самойлович - ветеран ВОВ єврей ОЛЕГ САМОЙЛОВИЧ

ДІЯ ПЕРША Й ОСТАННЯ

О, САМОЙЛОВИЧ: Шановні товариші, працівники бюджетних організацій, дорогі вчителі, лікарі та працівники міськради! Мені, як істинному білорусу чомусь дуже приємно відмітити, що під час Великої Вітчихняної війни аж 200 євреїв стали Героями Радянського Союзу. Завдячуючи БЮТу, за особливі заслуги в розвалі інфраструктури Ужгорода чуть не став Героєм України й наш дорогий, наш незамінимий годувальник Сергій Ратушняк. Тому ми, щоб якось компенсувати йому цієї недостачі, в спішному порядку зареєстрували козацьку організацію з трьох осіб не єврейської, а білоруської національності й вирішили, що четвертим має бути Ратушняк. Тому, ми нащадки славних закарпатських козаків, які славно пасли кіз й баранів на високих полонинах вручаємо меру орден й "Дубинку липову" меру міста. Тепер він сміливо зможе ходити по місту й ніяка волонтерка на нього більше не нападе.

СЕРГІЙ РАТУШНЯК: В закарпатській області здавна чоловіки поділялися на дві категорії: на козаків та свинопасів. Оскільки в Закарпатті козаків ніколи не було, то ви зрозуміли до якої категорії я належу.

ВИГУКИ З НАТОВПУ: Рата лох! Рата Лох! Рата лох!!



Звучить гімн "Закарпатської козацької оборони" - "Ой, де ти курво гаті діла?",

orange 2009-08-25 / 00:31:00
Зовсім світ перевернувся: "довгоносиків" уже в козаки приймають... :(