Діти медиків Закарпаття оздоровилися на Азовському морі

Одним з пріоритетних напрямків своєї роботи в літній період Закарпатський обком профспілки працівників охорони здоров'я (голова Микола Колесник) вважає оздоровлення дітей працівників галузі. З початку літа із залученням коштів профспілкового бюджету. Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та інших джерел фінансування вже оздоровлено близько 300 дітей медичних працівників.

Діти медиків Закарпаття оздоровилися на Азовському морі

Зокрема, значну частину дітей закарпатських медиків було оздоровлено на Азовському морі - в дитячому оздоровчому центрі "Орлятко", що розташований на Арабатській Стрілка в Генічеському районі Херсонської області. Тут гарно провели час і. оздоровилися дві групи - усього 192 дітей із Закарпаття. Адже їх батьки, як ніхто інший, добре усвідомлюють, що морський відпочинок, купання в морі та цілюще повітря загартовують дітей, сприяють зміцненню їх здоров'я.

Аби був зручним, без пересадок, проїзд дітей до місця оздоровлення, на прохання галузевій профспілці пішла назустріч адміністрація Львівської залізниці (начальник Михайло Мостовий), виділивши прямі вагони до станції Новоолексіївка Херсонської області. А про безпеку дітей під час поїздки потягом дбали кваліфіковані фахівці - медики Валентина Недашковська, Марія Кучерява, Василь Штуллер та інші.

Якщо оцінити враження юних закарпатців на Херсонщині, обслуговуючо-виховательському персоналу оздоровчого центру "Орлятко" на чолі з чудовим організатором цієї роботи Анатолієм Бандурком можна виставити відмінну оцінку. 4-разове різноманітне харчування, зручні умови для проживання і двічі на день купання в морі - хіба це не приваблює!

А вихователі дітей закарпатських медиків - Наталка Знаменська, Олександр Карасик, Наталка Бондар та інші, -  забезпечували нашим дітям змістовне та веселе дозвілля. Воно включало різноманітні розважально-виховні заходи - конкурси, диспути, дискотеки, екскурсії, спортивні змагання. Зокрема, цікаво пройшли День Нептуна, свята іменинників, визначення міс і містера оздоровниці, пісенні і танцювальні конкурси., спортивні змагання з футболу, волейболу, перетягування каната тощо. Наші діти здійснили екскурсію до відомого заповідника Асканія - Нова, мали можливість подивитися циркову виставу, виступи професійних артистів тощо.

За те, що діти медичних працівників області добре Оздоровилися на морі, члени профспілки нашої галузі щиро вдячні обкому профспілки працівників охорони здоров'я. На ці цілі використано значні кошти профспілкового бюджету, тобто, профспілкові внески наших спілчан.

Володимир Шутко,
юрисконсульт обкому
профспілки працівників
охорони здоров'я, керівник групи

24 серпня 2009р.

Теги: Азовське море, діти, закарпатці, профспілки, Херсон, фонд соціального страхування, медики

НОВИНИ: Соціо

18:13
На Говерлі знепритомнів турист із Закарпаття Фото новина
16:22
На кордоні зупинили закарпатця з технікою на пів млн грн Фото новина
14:16
На Гембі заблукав 25-річний турист із Запорізької області Фото новина
12:44
Закарпатські прикордонники вилучили в угорця ножі та мачете Фото новина
11:02
У Мукачеві з’являться тактильні мініатюри історичних пам’яток
09:17
На Закарпатті попрощалися з полеглим прикордонником Віталієм Щубелко із Подобовця Фото новина
16:55
/ 1
На Закарпатті затримали 64-річного чоловіка, який йшов пішки до Словаччини Фото новина
15:21
На Закарпатті чоловік підробив документи, щоб уникнути мобілізації
13:19
На Закарпатті вихідні будуть спекотними, але з грозами
11:34
УЗ запустила продаж квитків на міжнародні поїзди з Ужгорода євроколією
10:25
У Чопі провели в останню путь полеглого Захисника Максима Пасхалова Фото новина
09:14
На Закарпатті стартував конкурс на найоригінальніший сувенір 2025 Фото новина
23:13
/ 3
В Ужгороді відкрили ділянку євроколії до Чопа
22:53
/ 1
В Ужгороді на учасників мітингу проти забудови вітряками гір поліція склала протоколи Фото новина
18:55
/ 4
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 3
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
» Всі новини