ОФІЦІЙНА ПРОГРАМА святкування Дня Незалежності України

Президент України Віктор ЮЩЕНКО закликає громадян України долучитися до відзначення державних свят - Дня Державного прапора України та 18-ї річниці Незалежності України, що відбудуться 23 та 24 серпня.

ОФІЦІЙНА ПРОГРАМА святкування Дня Незалежності України

Як повідомили у Головній службі інформаційної політики Секретаріату Президента, цього року офіційні урочистості за участю В.ЮЩЕНКА відбудуться у Києві та Батурині.

22 серпня В.ЮЩЕНКО відвідає Батурин (Чернігівська область) – історичне містечко, де розташовані пам`ятки козацької доби історії України, об`єднані у державний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця". У XVII-XVIII ст. Батурин був фактично столицею козацтва та резиденцією п`ятьох козацьких гетьманів.

За ініціативи В.ЮЩЕНКА у Батурині відбудовано палац останнього українського гетьмана Кирила Розумовського.

Вранці 23 серпня о 9.00, у День Державного прапора України, на площі Конституції поблизу Маріїнського палацу відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України за участю глави держави.

У цей же час церемонія підняття Державного прапора відбуватиметься в усіх регіонах нашої країни.

У рамках церемонії на площі Конституції В.ЮЩЕНКО вручить паспорти громадян України молодим людям з усіх регіонів держави, яким виповнилося 16 років.

Також глава держави спільно з представниками української влади та громадськості покладе квіти до пам`ятників Володимиру Великому, Богдану Хмельницькому, Тарасу Шевченку, Михайлу Грушевському.

Цього ж дня, об 11.00, за участю Президента у культурно-мистецькому і музейному центрі "Мистецький арсенал" відбудеться відкриття виставки "De profundis".

О 19.00 у Національному заповіднику "Софія Київська" відбудеться урочистий прийом за участю керівників держави, представників громадськості, дипломатів та інших поважних гостей з усіх регіонів України та з-за кордону.

Офіційні заходи у День Незалежності України, 24 серпня, розпочнуться у Софійському соборі молитвою за Україну та Український народ. До Собору запрошено керівників держави, чільників українських церков та релігійних організацій, представників громадськості. Молитва розпочнеться о 8.30. О 10.00 на Хрещатику пройде парад Збройних сил України. Під час цього заходу заплановано, що Президент виступить зі зверненням до українського народу.

Більшість заходів транслюватимуть у прямому ефірі НТКУ, "5 канал", НРКУ та Всесвітня служба "УТР".

УНІАН
20 серпня 2009р.

Теги: День Незалежності, День Державного прапора, Батурин, Віктор Ющенко, Президент України

НОВИНИ: Соціо

10:13
/ 1
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
/ 1
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
» Всі новини