У Закарпатській області розпочався мисливський сезон 2009-2010 (ДОПОВНЕНО)

15 серпня 2009 року на Закарпатті розпочався мисливський сезон на пернату дичину. Для полювання встановлено такі строки: на качок та голубів 15, 16, 23, 30 серпня та з 4 жовтня по 27 грудня 2009 року включно, на перепілку з 15 серпня по 31 жовтня 2009 року включно, на куріпку сіру та фазана з 3 жовтня по 27 грудня 2009 року включно.

У Закарпатській області розпочався мисливський сезон 2009-2010 (ДОПОВНЕНО)

Як повідомили "Закарпаття online" у Державній екологічній інспекції в Закарпатській області, днями полювання на пернатих визначено суботу, неділю та середу, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання - четвер. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за один день становить: гусей, качок по 3 особини, лисок, куликів, голубів по 5, перепілок 10, куріпок сірих – 2. фазана – 1.

З метою забезпечення здійснення державного контролю за полюванням на пернату дичину в мисливських угіддях Закарпатської області та за додержанням вимог природоохоронного законодавства під час використання об’єктів тваринного світу наказом першого заступника головного державного інспектора охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області створено рейдові групи. Затверджено спільний графік Державної екологічної інспекції в Закарпатській області та Головного управління МВС України в Закарпатській області щодо проведення рейдових перевірок додержання вимог природоохоронного законодавства в мисливський сезон 2009-2010.

Перші такі рейди-перевірки було проведено 16 серпня в  12 товариствах мисливців та рибалок, 25 низових колективах Ужгородського, Виноградівського, Мукачівського, Іршавського та Берегівського районів. Крім того перевірено наявність відповідних документів у 153 мисливців. При цьому порушень вимог природоохоронного законодавства не виявлено.
 

20 серпня 2009р.

Теги: мисливський сезон, полювання, пернаті, дичина, куріпка, фазан

НОВИНИ: Соціо

17:52
Засуджені за сексуальне насильство над неповнолітньою у Верхніх Воротах програли апеляцію
16:38
На трасі «Берегово–Мукачево» бетонозмішувач перекинувся у кювет Фото новина
15:49
/ 1
В Ужанському національному парку фотопастка зафіксувала ведмедів, оленів і лосів у дикій природі Фото новина
14:25
У Хусті відбувся всеукраїнський турнір «Карпатський виклик» Фото новина
13:22
На Тячівщині через займання гаража ледь не згорів будинок Фото новина
11:51
На війні з рф поліг 46-річний Василь Вачиля із села Тур’я Бистра на Ужгородщині Фото новина
10:39
На Закарпатті дитина народилася під час виклику “швидкої” Фото новина
09:03
На Закарпаття суне різке похолодання
17:42
/ 1
Прикордонник із Мукачівського загону врятував сову на кордоні з Румунією Фото новинаВідео новина
15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
13:57
У Мукачеві відбувся яскравий фестиваль сучасної хореографії «Mukachevo dance. Orange Pelican» Фото новина
12:03
/ 2
В Ужгороді попрощаються із захисником Владиславом Діусом Фото новина
10:56
У Закарпатському музеї відзначать День працівників культури тематичною екскурсією
09:08
/ 5
В Ужгороді водій катався "під кайфом" й отримав штраф у понад 58 тис. грн Фото новина
17:46
/ 4
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 3
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 6
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 2
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 1
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
» Всі новини