Сергій Ратушняк: "Масони винесли мені вирок - арештувати, посадити у камеру і фізично знищити"

Звернення міського голови Ужгорода, народного депутата України IV скликання Сергія Ратушняка до українського народу

Сергій Ратушняк: "Масони винесли мені вирок - арештувати, посадити у камеру і фізично знищити"

Дорогі співвітчизники!

Події, які творяться останнім часом навколо моєї особи, змушують мене звернутися до громадян України, оскільки політичні спекуляції досягли такого масштабу, що можуть поставити Україну на грань широкомасштабного соціального вибуху.

Нагадую, що як голова міської громади, я виступив проти сваволі у громадських місцях платних найманців одного із кандидатів у президенти. Я виходив із того, що виборча кампанія офіційно ще не розпочалася і що на сьогоднішній день не існує офіційних кандидатів, тому засмічення обласного центру макулатурою сумнівного походження шкодить елементарному порядку у густонаселеному місті. Більш того, нелегальні мільйонні тиражі, тисячі наметів Яценюка, встановлені без усіляких дозволів, продовжують безкарно і нахабно діяти на всій території України, провокуючи таким чином справедливе обурення свідомих громадян. Підтвердженням цього, - десятки зносів наметів і конфліктів по всій території України.

Однак, мої заходи, які є нічим іншим, як проявом свідомої громадянської позиції, були подані як боротьба із кандидатом у президенти єврейського етнічного походження, а відтак - як боротьба в його особі проти євреїв України.

Із смітника історії було витягнуто жупел антисемітизму, який продажні засоби масової інформації роздули із банального вуличного провінційного конфлікту. Причому робилося це за відомими історичними аналогіями часів Богдана Хмельницького чи Симона Петлюри.

Зі всією рішучістю заявляю, що я, як і абсолютна більшість моєї нації, толерантно ставлюся до представників інших національностей, в тому числі, і євреїв, які населяють Україну.

Більше того, я, як міський голова, наполегливо добиваюся, щоб в Ужгороді було повернуто для місцевих євреїв синагогу, яка стала філармонією при комуністах.

Хочу також нагадати, що мене неодноразово обирали міським головою і членом українського парламенту мешканці Ужгорода, який за етнічною багатоманітністю займає перше місце серед обласних центрів України. Тому запідозрити мене в антисемітизмі чи ксенофобії - це звалювати із хворої голови на здорову.

Разом з тим, я не буду приховувати свого глибокого переконання, яке водночас є доконаним фактом, що громадянин Яценюк є на цих виборах ставлеником таких олігархів, як Пінчук, Фірташ, Коломойський, Червоненко, Рабинович. І не моя вина, що усі ці найбагатші українські мільярдери - єврейського походження.

Я з глибокою повагою ставлюся до громадян України єврейського, як і будь-якого іншого, етнічного походження. Усі вони - рівні перед Конституцією України, як і належиться цивілізованій європейській державі.

Але, коли ми говоримо, що 80 відсотків національних багатств України належать кільком родинам, то це – саме родини пінчуків, коломойських, фірташів, червоненків, рабиновичів.

Вони забезпечили собі економічне панування над Україною, а тепер прагнуть ще й довічного царювання політичного, знахабніло пхаючи у президенти свого годованця Яценюка.

І я вголос сказав про це, хоча ця гірка правда відома кожному простому, чи, як каже В.Ющенко, маленькому українцеві.

Як стало мені відомо, за це масони винесли мені вирок - арештувати, посадити у камеру і фізично знищити.

В хід пущено колосальні гроші на підкуп найвищих посадовців, керівників правоохоронних органів, слідчих, я вже не кажу про журналістів. Масони виходять з того, що вони повинні жорстоко покарати Ратушняка, щоб це стало наукою для інших, щоб завтра не стало таких, як Ратушняк, мільйонів українців, які не будуть далі терпіти і мовчати, підкорившись своєму кріпацькому, рабському становищу.

У своїй знахабнілості вони мають нас за бидло і вважають, що можуть робити з нами, що завгодно. Вкрадені мільярди залили їм очі, і вони не розуміють, що граються з вогнем. Із великим вогнем!

Вони жорстоко помиляються. Бо якщо вони здійснять розправу наді мною, завтра підніметься окупована ними уся Україна. І помаранчева революція виявиться безневинною витівкою на галявині, солодкою квіткою в порівнянні із отруйними ягодами, які доведеться пожирати саме їм.

Я попереджую Пінчука, Фірташа, Коломойського, Червоненка, Рабиновича, що саме вони будуть нести відповідальність за наслідки розправи наді мною. Жертвами їхньої сваволі та їхніми заручниками, стануть, перш за все, прості євреї, як живуть тут, а не у Швейцарії чи Ізраїлі. Вони, як і ми, прості українці, пограбовані до нитки масонським олігархатом. Я попереджую: схаменіться, бо лихо вам буде! А що буде далі - читайте у нашого пророка Тараса, який суворим бронзовим поглядом дивиться на вас з високих постаментів у містах і селах України. Сьогодні ви кинете за грати Сергія Ратушняка! Але ви не кинете у ярмо усю Україну, яка вас, ненаситних п'явок, скине зі свого, хоч і ослабленого вами, але могутнього тіла.

Слава Україні!

13 серпня 2009р.

Теги: Ужгород, Ратушняк, євреї, масони

Коментарі

Валерій 2009-08-28 / 17:08:00
Ну, ви і сволота!(Звертаюся до організаторів коментарів)

А куди ж поділися мої коментарі від 19,22,23 серпня??

А коментарі інших? Залишили тільки коментарі Жидів та їх підлабузників?

2009-08-28 / 16:56:00

rasta 2009-08-14 / 19:36:00
Рата - просто достойный продукт нашей державы. Другие никак не лучше. У него просто диагноз явный.

Ярослав 2009-08-14 / 16:15:00
Масони хотять знищити Рату????? Ну й хрен з ним, на одного урода меньше на цій закаврпатській, благословенній землі буде!

Ярослав 2009-08-14 / 16:11:00
Долбоконику, джинсошвачу, вонючий уроде, ратушняку! Цей вирок вже давно винесли тобі прості ужгородці! Виборці, яких ти( вага яких до 150 кг) фізично знищуєш, ублюдку!!!!!!!!!!!!!!!

ember 2009-08-14 / 11:39:00
Rata prizyvaet k pogromam! Uzhas!!!!!!

Pozdravljaju vsekh tekh uzhgorodtsev, kotorye evo neskoljko raz vybirali merom i nardepom(:

Slava bogy: byvshij uzhgorodets!

Уходи!!! 2009-08-14 / 09:57:00
Рата, уходи!

Хватит Ужгороду вони и бещеной слюны. Хватит угроз и дикого хамского поведения.

Ты пережил эпоху, которая тебя из мелкого жулика и контрабандиста сделала "градоначальником". Для тебя всё кончено!

rasta 2009-08-14 / 08:49:00
О, великий пророк Рата! Слава тебе!

предок 2009-08-14 / 01:48:00
Сорри. Редкий случай когда я могу с вами в чем-то согласиться.Но, увы, только частично. Его не сьедят. И что удивительно он будет мэром и дальше. Пока очередной человек, которого он изобъет или унизит не всадит ему пулю в голову. В этом эпизоде самое грустное то, что:

1. Выполняеться заказ. "Еврейский вопрос" Яценюка всеравно какая-то политическая сила начала бы разыгрывать рано или поздно. Заказчики используя "безбашенность" Раты опередили всех.

2. Ложь. Страшная ложь со стороны Раты котрый использовал еврейский вопрос как "фол последней надежды". Ведь про факт с девушкой все начинают забывать. Более того, читая прессу подконтрольную ему, видно, что достоверность материалов никого не интересует. Главное излить максимальное количества говна, чтоб читатель потерялся и утонул в негативе.

Парадокс ситуации заключается в том, что еврей (?) Яценюк заступился за девушку-украинку на которую поднял руку мэр (неизвестно кто). И что мы имеем -антисемитскую кампанию. Вывод: девушек бить можно, еврей виноват в том что он еврей. (хотя,если честно, я не верю в это) Мужчина заступившийся за даму может принадлежать только к титульной нации.

Степан 2009-08-14 / 00:09:00
А післязавтра очолить рух Тягнибока на Закарпатті.:) НЛО ще його не турбувало?

Степан 2009-08-14 / 00:08:00
Ого! Уже Слава Україні! Завтра мабуть покладе квіти до пам'ятника Бендери у Львові...

Яна 2009-08-13 / 22:57:00
Господа, вы звери!... Грех обижать больных и юродивых. Их надо лечить. А вот допускать таких людей к власти весьма опасно.

Володимир 2009-08-13 / 22:19:00
Цього скота треба взагалі порвати на шматки! Ця дика тварина стільки біди людям накоїла. Там й без цього прояву фашизму на пожиттєвий термін набирається!

сорри 2009-08-13 / 22:06:00
Во, блін, кашу заварили...Ратушняка не шкода: почав "за здравіє", закінчив "заупокой" - побивши через свою безбашенність агітаторку Яценюка тепер пробує прикритися антисемітизмом. Попутно виконуючи завдання пані Капітельман по дискредитації конкуруючої масонської "бригади".Найгірше те, що якщо зараз не захистити цього ужгородського урода, то його справді з"їдять, і потім жоден українець не зможе навіть пікнути про масонське засилля в Україні. Всі будуть боятися... :(

Яна 2009-08-13 / 21:56:00
Бедняга... Скорее подайте бригаду и в Береговскую больницу его... Куда только смотрят психиатры? Этот стареющий лысоватый мер тяжело болен. Ему нужна квалифицированная помощь!

НОВИНИ: Кримінал

17:41
/ 4
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 3
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 1
На Іршавщині ще троє членів ДКВ визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 15
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 71
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1
В Ужгороді зареєстровано провадження за фактом перевищення повноважень патрульними
12:06
/ 3
В Ужгороді та Хусті викрили склади з алкоголем сумнівного походження, який збували по всьому Закарпаттю
10:29
/ 1
У Міжгір'ї нетвереза 62-річна жінка під час сварки порізала свого чоловіка
03:19
/ 11
Держінспектора митного поста "Тиса" Пловайка відсторонили за "візуальний" хабар в 200 євро - Нефьодов (ВIДЕО)
02:41
/ 1
В Ужгороді оперативно затримали "щипачку"
01:30
/ 1
У ПП "Косино" через сигаретну контрабанду в чоловіка вилучили "Тойоту Авенсіс"
01:26
У ПП "Тиса" в буковинця через контрабандні сигарети вилучили мікроавтобус
21:34
/ 3
Ужгородська міськрада назвала "штучним нагнітанням" реакцію журналістів на "запізнення" свого представника на суд по "Короні"
18:18
На Міжгірщині розірвано договір з недобросовісним орендарем комунальної землі
18:09
За смерть 1-річної дівчинки в ліжечку від запаленої свічки на Перечинщині відповідатиме її батько
15:17
/ 5
Ужгородська міськрада не прийшла на суд за своїм же позовом по "Короні"
14:46
/ 1
ВРП відсторонила суддю Рахівського райсуду Тулика від здійснення правосуддя
12:25
/ 2
На березі Тиси на Закарпатті затримали "водолаза", що, вийшовши з річки, кинувся навтіки від прикордонників
» Всі новини