Звільнили журналіста, який брав скандальне інтерв'ю у мера Ужгорода (ВІДЕО)

Позаштатний кореспондент Нового каналу Віталій Глагола у відділі кадрів основного місця роботи - ужгородської обласної телерадіокомпанії - отримав наказ про своє звільнення. Чим завинив - хлопцю не пояснили.

Віталій Глагола
Віталій Глагола

Трудовий договір мав закінчуватися лише наприкінці наступного року. Останньою його роботою – було скандальне інтерв’ю з мером Ужгорода Сергієм Ратушняком. До кабінету мера журналіст не вдирався і відповідати на питання не змушував, про зустріч була попередня домовленість. В самому інтерв’ю пан Ратушняк облив брудом цілу купу персонажів українського політикуму, порція нецензурщини чомусь дісталася і знімальній групі. Ці кадри минулого тижня показали усі провідні українські телеканали.


Павло Моїсеєв, директор з правових питань “Інтерньюз-Україна”: “Журналіст зробив хороший якісний сюжет, результатом якого стало його звільнення, це підтверджує наші перебільшення уяви про сталі відносини свободи слова в Україні, це говорить про слабку ефективність роботи державних медіа”.

Телекомпанія “Новий канал” вважає звільнення журналіста протиправним, тому зробить усе можливе, щоб справедливість перемогла.

Тим часом прокуратура Закарпатської області порушила проти Сергія Ратушняка ще одну кримінальну справу. Тепер його обвинувачують ще й у расовій дискримінації. Цю справу приєднали до попередніх – про хуліганство та перевищення службових повноважень. Водночас заяву Ратушняка, що його збираються взяти під варту, у Генпрокуратурі спростували.

Новий канал
12 серпня 2009р.

Теги: Ужгород, Ратушняк, Віталій Глагола, журналіст, телерадіокомпанія

Коментарі

Мотря 15.08.2009 / 13:22:00
Бачу ажіотаж навколо Глаголи закінчився... Триденна слава, а потім знову в забуття... Інколи на вулиці пальцем тикатимуть...І все...

Віка 13.08.2009 / 21:35:00
Прочитала всі коменти... Задумалася... От вам, люди добрі, й приклад журналіста, який за фахом не журналіст. А журналістську етику в університеті викладають!!! Тому й вчитися треба, бо одного таланту й хватки замало!!! Це перше. А по-друге, Глаголі - 19! Дітвак він ще! Сенсації хочеться... Може з часом пройде. А Ратушняк - людина теж специфічна, з ним гарно розмовляти важко. Була б там жінка, ревіла б гіркими сльозами(((.



З приводу звільнення. Подруга сказала, що там дійсно журналістка неочікувано з декрету вийшла. Кажуть, уже другий день працює. Тому вважаю, що звільнення Віталика не залежало від інтерв'ю з Ратушняком. Одним словом, роздули з мухи слова. Або ж піар чорний...



Заспокойтеся, люди! Не вартий скандал такого розголосу. А Глагола молодий, з часом порозумнішає, знайде іншу роботу.



П.С.: Новий канале, бери його до Києва на роботу!!! От і буде справедливість, якщо ви такі хороші! Він же через вас вляпався, бо замовили матеріал!!!

rasta 13.08.2009 / 16:59:00
из "дианы" дурь бы вышибить...

диана 13.08.2009 / 13:09:00
В интервью после увольнения Виталий Глагола уже какой то не такой гоноровый, каким был в кабинете мера. Дошло уже ? Очко не железное, правда ? Примерно такой твою судьбу Я и " видела "

Наблюдатель 13.08.2009 / 13:08:00
Ну во-первых этот журналист на ряду сО "звездой" ОД ТРК ТИСА-1 Бировчаком виталиЕм, давно должны были быть уволены с телерадиокомпании, не в связи с какими-то интервью, а в с вязи самой, реальной жизнью, их поведения в обществе, КАК людей считающих СЕБЯ мастерами журналистики, а в итоге момент и время в оприделенную минуту на месте, был бы это какой-то старший и без понтовый журналист, с ОД ТРК "ТИСА-1", НИКАКОГО бы увольнения не произошло, ПОВЕРЬТЕ, я немножко политику телекомпании ЗНАЮ и анализирую. Так-што говоря на ОДНОГО модного как ОНИ о себе взывают, журналиста, меньше и Я думаю лучше. ТАКИМ звёздам КАК ГЛАГОЛА и БИРОВЧАК ёщё учится и учится у мастеров СВОЕЙ роботы

Удивляющийся 13.08.2009 / 13:06:00
Интересное кино. А парень не простой. Только начинает карьеру со скандалов. Но опыта сделать это грамотно нема. Поэтому влез в каку. С его подачи спутано два совершенно независимых события. Событие первое. В кабинет Раты заходит некий В.Глагола, представляющийся корреспондентом "Нового канала". О том, что он сотрудник ЗОДТРК Рате не сообщается. Более того, руководство (ни непосредственное, ни высшее) ЗОДТРК ни сном ни духом не знает, что сотрудник "пошел на дело". Далее г-н Глагола (вернее те, кто ему заплатил) распространяет материал на каналы первого эшелона. Событие второе. "Гения" закарпатской журналистики (прости Боржава) взяли подработать на студию на декретную должность временно, о чем он был предупрежден. У женщин есть дурная привычка - выходить из декрета на работу. Когда это стало известно отделу кадров, то он по законодательству пожелал Глаголе дальнейших миротворческих успехов и удовлетворил заявление бывшей декретчицы о выходе на работу. Глагола тут же приглашает случайно оказавшуюся в кустах съемочную группу канала "1+1" и становится "политическим". А ведь ему никто не ставил претензий по поводу личности мэра, самой темы интервью. Его спрашивали, что он слышал в своей короткой жизни о журналистской этике? И что бы сделали на канале "1+1", если бы их корреспондент в тайне от канала взял в рабочее время на не своей личной технике интервью (не важно какое) и отдал его на канал "Интер"? Я думаю до обеда такой журналист получил бы расчет. А может еще и по зубам. Отдельный совет "спонсорам" юного гения. Поскорее прощайтесь с таким знаменем, а то оно вам сильно боком вылезет. Подставит так, что мама не горюй. Как только увидит более привлекательную мотивацию. Так что развел Глагола общество. Кстати, у ЗОДТРК к нему, кроме чувства брезгливости, никаких обид нет. Более того, он приглашен в четверг (кажись) на утренний эфир как гость какого-то там фестиваля. Смотрите.

гість 13.08.2009 / 13:05:00
Панове штабісти Закарпатського "Фронту змін"! Чому ви мовчите? У вас зявився ще один привід для самопіару. Беріть під опіку падонка Глаголу. Висловлюю припущення, що Яценюк не впустить шансу пропіаритися ще й на цьому. Потім і Глаголу шпиталізують, поставлять діагноз нервовий зрив чи підозру на серцевий напад тощо. Попє чайку з бубликами у "Феофанії", привезе особистий автограф патрона "Фронту..." і, звичайно, як буває в таких випадках, стане кандидатом у... подонки.

гість 13.08.2009 / 13:05:00
Керівництву "Тиси1" давно пора було послати під три чорти цього блазня-дзвіздуна Глаголу. Його батя такий самий ідіот і погань. Ще в Партії правозахисту вмудрився наколоти людей, які працювали разом із ним, на великі гроші, невиплачуючи їм зарплату. Кажуть, робив це неспроста, бо будував будинок і огорожу. Як мовиться, яблуко від яблуні... Вітас Глагола так одурманів зірковістю, що виглядав на вулиці не гірше, ніж славнозвісна Віра Сердюк. Забуваючи при цьому, що на телебаченні портібно працювати для глядача, який у наш час дуже прискіпливий, у тому числі і до тих людей, які знаходяться в кадрі. Це ж стосується й іншого дзвіздуна Біровчака, в якого зірковість уже як рак, невиліковна хвороба. Порада таким халуям лише одна: спустіться з неба на грішну землю і народ до вас підтянеться.

Шато-Гайяр 13.08.2009 / 12:21:00
О, Олег тут розкудкудакався! Та що ж ти не зібрав прес-конференції, раз такий розумний?.. Треба було організувати, а не щоб журналісти мера вишуквали. Заруби це собі на носі, Олег!

Надія 13.08.2009 / 11:21:00
Згадалося, скільки помиїв було вилито на тележурналістів Ярцеву та Пастухову, коли їх звільняли з "М-студіо". Все повертається на круги своя!

Олег 13.08.2009 / 10:44:00
Павло Моїсеєв Цитата: "директор з правових питань "Інтерньюз-Україна": "Журналіст зробив хороший якісний сюжет..."



Где качественный сюжет??? этот псевдо-журналист мычал-мычал, 7 раз повторял вопрос на который ответ уже получил. Про этику журналиста уже не говорю! Максимум где такой журналюга сможет работать, то это на "быдло-ТВ" ито дворником...

Например, конкретно в этом сюжеете (смотрите полную версию ролика) "журналист" был наглым и бесцеремонным, полностью игнорировал нормы профессиональной этики!!! Правильно что уволили

Глагол до журналіста 13.08.2009 / 10:33:00
Ніби ЖУРНАЛІСТ, а думку свою не вмієш виразити... чи то ви всі такі?

Глагол до аноніма з словами, йому зрозумілими :) "Подонок", "Активістка", "Стриптиз". 13.08.2009 / 10:31:00
Так може тут багато однодумців з Ратою??? А може нас і більше?? не задумувався?

журналіст 13.08.2009 / 10:27:00
звільнили Віталія не через його скандальне інтерв'ю, а як було написано, у зв'язку із закінченням трудового договору. Якщо хтось дружить із законодавством, то мав би знати трудовий - договір може розірвати одна із сторін, що і зробила ЗОДТРК. А ви спитайте у самого Віталія він поступив не як продажна тваринка? його дії чим виправдані? я маю на увазі усі наслідки його роботи....

13.08.2009 / 10:22:00
Щось дуже знайомі слова:"Подонок", "Активістка", "Стриптиз". Ніби попередній коментатор з рота Рати їх вирвав!!!

Глагол до rasta 13.08.2009 / 10:22:00
А чи то тільки на кліпінфо правду пишуть? тут що? не можна?

Правда до Колеги 13.08.2009 / 10:20:00
Звертаюсь до вас "колега"... то чи не варто вас притягнути за образу "дегенерат"? чи це не більше знущання ніж "жидик"...



Так от добродії, комусь можна, а комусь НІ?

то де та правда? а може це пререгатива журналістів ображати, цькувати й провокувати в тому числі мера? чи вас культури не вчили? Ганьба!

rasta 13.08.2009 / 10:18:00
Глаголу: ви мабуть сайти переплутали - вам на Кліп.інфо.

Глагол 13.08.2009 / 10:12:00
Звільнили подонка і правильно зробили!

ПОДИВІТЬСЯ уважно інтервю, тідьки не це, "обрізане", а повну версію, де ця піявка, бо інакше не можу його (нахабного журналіста)назвати, задає тупі, провокаційні питання меру міста.

Хіба нормальна, вихована людина, якій вже кілька раз відповіли на запитання, буде себе так поводити ? Це ж очевидно,ця сволота явно хотіла зпровокувати мера!!! А "репортер", чому не показуєте повну версію ? Чому обрізаєте, може ви й самі "ОБРІЗАНІ" ? Боїтесь, що народ правди дізнається?

А з приводу того, де працювати далі цій "присосці", то хай іде з активістками стриптиз танцювати!!!

Алексу 13.08.2009 / 09:43:00
Не було ніякого сюжету, був коментар Ратушняка! Звичайно, що після конфлікту з агітаторкою ЗМІ (і не тільки ТИСА-1) просто зобовязані були взяти коментар. Не всі достукалися в мерські двері. Глагола достукався! В чому тут "заказуха" Яцинюка? Інша справа, що цим конфліктом ця політична сила вправно скористалася.

НОВИНИ: Соціо

14:24
/ 1
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 1
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
» Всі новини