Стосовно Ратушняка порушили ще одну кримінальну справу (ДОПОВНЕНО)

Як уже повідомлялося, Ужгородський міський голова С. М. Ратушняк 6 серпня, перевищуючи надані йому владу та службові повноваження, діючи з хуліганських спонукань, грубо порушуючи громадський порядок і виражаючи явну неповагу до суспільства, що супроводжувалася особливою зухвалістю і цинізмом, перекинув намет громадської організації "Фронт змін" та завдав тілесні ушкодження громадянці Н.Б. За ці дії проти нього прокурором області порушено кримінальну справу за ознаками ч.1 ст.296 та ч.2 ст 365 КК України.

Стосовно Ратушняка порушили ще одну кримінальну справу (ДОПОВНЕНО)

Як повідомили "Закарпаття online" в прес-службі прокуратури Закарпатської області, коментуючи свої дії представникам засобів масової інформації, С.М. Ратушняк вдався до приниження національної честі та гідності громадян України. Зважаючи на це, а також те, що забезпечити  всебічну та об”єктивну перевірку наведених фактів, встановити об”єктивну істину та прийняти за цим фактом обґрунтоване рішення можливо лише слідчим шляхом, прокурор Закарпатської області 12 серпня цього року порушив стосовно Ратушняка С.М.  кримінальну справу за ознаками ч.2 ст. 161 КК України .

Проводиться досудове слідство.

Цю ж інформацію підтвердили і у Генеральній прокуратурі України.

Як зазначили у ГПУ, ця справа приєднана до попередньої, яка стосується інциденту, що стався між С.Ратушняком та агітаторами руху "Фронт змін" в Ужгороді.

Водночас, у Генпрокуратурі спростували заяву С.Ратушняка, зроблену в одному із засобів масової інформації про те, що, за його даними, начебто генеральний прокурор особисто дав доручення підлеглим обрати йому міру запобіжного заходу.

В контексті цього у Генпрокуратурі зазначили, що процесуальний статус С.Ратушняка не змінився, і він є особою, проти якої порушено кримінальну справу. Крім того, в ГПУ нагадали, що міру запобіжного заходу, крім підписки про невиїзд, обирає суд за поданням слідчого прокуратури.

"Як буде далі, це залежить від його (С.Ратушняка) поведінки", - сказали у Генпрокуратурі.

12 серпня 2009р.

Теги: Ужгород, Ратушяк, кримінальний, прокуратура

Коментарі

SD 13.08.2009 / 08:58:00
Игорек, в этом нет ничего ничего нового. Эту тему еще в 2004 году подняли еврейские авторы Браян Ригг и Шимон Бриман

Игорек 12.08.2009 / 22:48:00
Ребята, если разговор пошел о фашизме Ратушняка, то уж надо договаривать до конца:

"Евреи в подразделениях СС" - http://www.anvictory.org/index.php?name=pages&op=view&id=367

"Еврей - офицер СС, начальник концлагеря" - http://news2000.org.ua/print?a=%2Fpaper%2F15357

"Еврейские солдаты Гитлера" - http://smi2.ru/klim17/c75378

...Переводчиком у фельдмаршала Паулюса был некто Коган. Сдался вместе с фельдмаршалом. В советских лагерях для военнопленных официально зарегистрированы 10 тысяч 173 еврея, воевавших против Советского Союза на стороне фашистов...

мачо 12.08.2009 / 20:20:00
Милиция с народом или милиция с "УРОДОМ" !?

стукач 12.08.2009 / 20:11:00
Як стало відомо, з надійних джерел, СБУ "Альфа" сьогодні має арештувати С.М. Ратушняка, за вказівкою Рабіновича!!!

Ника 12.08.2009 / 19:33:00
уже коментила, что Прокуратура под давлением возможности получить клеймо "антисемит", в своих действих (в поисках антисемитизма и ксенофобии которых нет!!!) уже руководится не Законами Украины, а Талмудом и Торой!!!

фабрикаторы и прихвостни!

гиви 12.08.2009 / 19:05:00
Свободным человека делает отсутствие работы, а освобождает от ответственности - безразличие !!!



rasta 12.08.2009 / 17:00:00
"Примерное поведение, - сказали мне как-то в прокуратуре, - освобождает от отвественности". А немцы говорили иначе: "Труд делает свободным".

xXx 12.08.2009 / 16:01:00
опять? ну скоко мона? где справедливость?

НОВИНИ: Кримінал

15:58
/ 2
На Закарпатті посадовицю інституту НААН підозрюють у розтраті майже 680 тисяч грн Фото новина
10:13
/ 6
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
» Всі новини