Закарпаття: У Мукачеві вшанували "чорнобильців"

У закарпатському місті Мукачеві за ініціативи міської організації „Союз Чорнобиль України” та управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому було проведено „круглий стіл”, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Закарпаття: У Мукачеві вшанували "чорнобильців"Заступник Мукачівського міського голови М.М.Лабош у своєму виступі підкреслив, що на сьогоднішній день в місті Мукачеві проживають 830 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі 350 ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС 1,2, та третьої категорії і міська влада робить все для того, щоб не залишити їх наодинці зі своїми проблемами, надати посильну допомогу тим, хто її особливо потребує.

Виступаючий підкреслив плідну співпрацю між міською владою та міською громадською організацією „Союз Чорнобиль України”, а на завершення за дорученням Мукачівського міського голови В. В. Петьовки вручив частині присутніх у залі грамоти та подяки міського голови. Слід відзначити, що 7 учасників ліквідації аварії отримають фінансову підтримку до цієї дати.

На зустрічі виступили - голова міської організації „Союз Чорнобиль Україна” Товчко О.П., заступник начальника управління праці та соціального захисту міськвиконкому Феделеш І.Ю., учасники подій 20-ти річної давнини.

Всі присутні схвально відгукнулася на Указ Президента України В.А.Ющенка про відзначення 14 грудня – Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, як про день „мужності, самовідданості і високого професіоналізму”.
Оперативно-рятувальна служба Закарпаття.
15 грудня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:08
/ 1
У Виноградові попрощаються із військовим Юрієм Левком, який помер внаслідок хвороби Фото новина
16:01
На Мукачівщині електровелосипедист врізався у двох дітей на велосипедах
15:23
На Мукачівщині рятувальники евакуювали травмованого мотоцикліста з лісу Фото новина
10:58
На трасі Київ – Чоп викрили порушення в міжнародному автобусі Фото новина
09:41
На Закарпатті розслідують ймовірну фіктивну мобілізацію чоловіка з інвалідністю Фото новина
09:00
На Закарпатті за пів року померло вдвічі більше людей, ніж народилося Фото новина
00:06
Підтверджено загибель у січні 2025-го на Курщині Богдана Зеленька з Ізи Хустської громади Фото новина
21:44
/ 14
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
» Всі новини