На Закарпатті, хильнувши ацетону, циган влаштував стрілянину з "калашникова" в місцевому таборі

Оперативна інформація про те, що у ромському поселені в Мукачеві Закарпатської області місцевий смаглявець, будучи напідпитку, влаштував своєрідне "сафарі" з... автоматом Калашникова, надійшла у чергову частину Мукачівського міськвідділу ГУ МВС. На місце пригоди виїхали в.о. начальника управління карного розшуку ГУ МВС Василь Мацо з колегами. Разом з ужгородськими оперативниками прибули перший заступник начальника міськвідділу Валерій Мишанич, начальник карного розшуку Ярослав Товкан та інші розшуковики.

На Закарпатті, хильнувши ацетону, циган влаштував стрілянину з "калашникова" в місцевому таборі

Як повідомили "Закарпаття online" в ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області, у таборі на правоохоронців  чекали перелякані роми. Працівники міліції зустрілися з активом   і пояснили людям, як правильно поводитися у цій ситуації. Адже ігри зі зброєю можуть мати сумні наслідки.

Далі роми викликали винуватця цього "заворушення" у таборі,  28-річного Калмана. Оперативники зуміли знайти психологічний контакт зі смаглявцем, бо  усвідомлювали: одне необережне слово могло дорого коштувати.  Правоохоронцям вдалося  вмовили рома  віддати  їм автомат. У магазині  цієї небезпечної іграшки залишився ще один патрон. За словами Калмана, в автоматі містилося загалом  п'ять патронів. Отже, були здійснені чотири постріли.

Затриманий  пояснив, що зброя йому дісталася у спадок ще у 2006 році від діда, котрий нині вже покійний. Те, що трапилося того вечора, смаглявець і сам не може логічно пояснити. Чи то він наслухався  інформації про сомалійських піратів, чи про афганських моджахедів... Словом, хлопця потягнуло на "подвиги". Увечері, вживши добрячу дозу спритного, молодик знайшов десь на горищі дідівський автомат. А коли, за його словами,  прийняв  ще трохи... ацетону, то його зовсім "заклинило". Після випитого, йому здалося, що крутішого хлопа від нього у таборі немає. Щоб підтвердити це, взяв  зброю  і вирішив довести свою  "крутизну". Можна лише собі уявити, який переполох зчинився у таборі,  коли місцеві жителі побачили "тепленького" Калмана з автоматом, тим паче після кількох пострілів у повітря. На щастя, ніхто не постраждав.

До речі, молодик і  працівникам карного розшуку хвалився, мовляв: що у таборі немає крутішого за нього. Мабуть, смаглявець претендує тут на роль "пахана".

Свого часу за скоєння хуліганства Калмана вже притягали до кримінальної відповідальності.  Він  навіть зі сім’єю: дружиною і чотирма дітьми не зміг ужитися.

За цим фактом вже порушено кримінальну справу, винуватець знаходиться на підписці про невиїзд.

26 липня 2009р.

Теги: кримінальний, циган, ромський, табір, автомат, патрон

Коментарі

Istvan 27.07.2009 / 14:12:00
А якщо не русин - то жид.

orange 27.07.2009 / 11:28:00
Іштване, не вказується, бо і так зрозуміло: не циган, так угорець... :)

Istvan 27.07.2009 / 10:52:00
Наприклад: "Закарпаття: Колишній працівник обікрав свого працедавця" (http://zakarpattya.net.ua/ua_news_44662.html) - У даному випадку чому не вказується національність?

Урзус 27.07.2009 / 10:39:00
Гуманна в нас міліція - обдовбанного чувака, що незаконно володів автоматом і стріляв з нього, не в"яже, а залишає під ПІДПИСКОЮ про невиїзд. А той хоч писати знає? Чи хрестика поставив - і усі можуть спати спокійно?



А так Іштван правий - треба викреслити самоцензурою згадку, що стріляв циган, не вказувати місце діє (табір). Бажано взагалі не згадувати стать злочинця (яка різниця?) та вік. Написати щось типу "людська особа вчинила стрілянину у поселенні людей". І досі.

МОЙША 26.07.2009 / 22:12:00
А ищи ліпше замініть " циган" на "оранж".

orange 26.07.2009 / 21:17:00
Адмін, замініть, на прохання Іштвана, "циган" на "угорець"... :)):)):))

Istvan 26.07.2009 / 20:52:00
А причем тут снова "циган"?

НОВИНИ: Кримінал

13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
» Всі новини