Закарпаття: Виноградівський гарнізон пожежної охорони поповнився новим пожежним автомобілем

Рятувальники Виноградівського райвідділу ГУ МНС отримали новий пожежний автомобіль. 21 липня, в урочистій обстановці начальник ГУ МНС в Закарпатській області Володимир Бодак, голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Якоб, голова Виноградівської райради Олег Любімов, вручили ключі та номерний знак начальнику Виноградівського райвідділу ГУ МНС Володимиру Масюку від спецавтомобіля на базі шасі "КамАЗ".

Закарпаття: Виноградівський гарнізон пожежної охорони поповнився новим пожежним автомобілем

Як повідомили "Закарпаття online" у Центрі пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області, цей подарунок особливий, адже останній новий пожежний автомобіль приходив сюди 1993 року. Як наголосив у свої промові начальник закарпатських рятувальників Володимир Бодак, МНС України тісно співпрацює з органами місцевої влади у справі збереження життя і здоров’я людей, а оновлення парку пожежних та рятувальних автомобілів є одним з пріоритетних напрямків реалізації цієї політики.

Було також відзначено й результат розуміння проблеми забезпечення протипожежного захисту сільських населених пунктів з боку Виноградівських районної державної адміністрації та районної ради, адже Виноградівський район один з не багатьох в Україні де районна влада та органи місцевого самоврядування зберегли та забезпечують функціонування десяти місцевих пожежних команд.

Представники влади та місцевого самоврядування у своїх виступах дали позитивну оцінку роботи місцевих рятувальників та пообіцяли й надалі сприяти забезпеченню цивільного захисту населення на території району.
Завершуючи свої виступи гості побажали рятувальникам й надалі гідно стояти на сторожі збереження життя та майна людей, а ті в свою чергу запевнили гостей, що допомога населенню буде якісною та швидкою.

22 липня 2009р.

Теги: Виноградів, гарнізон, пожежний автомобіль, МНС, рятувальники

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:55
У Лазах на Мукачівщині вдалося врятувати будинок від пожежі завдяки дитині Фото новина
09:45
У селі Руське на Мукачівщині пожежа загрожувала кільком будівлям Фото новина
16:44
У Мукачеві зафіксували землетрус магнітудою 1,7
14:37
Гірські рятувальники знайшли підлітка-сноубордиста, який заблукав на Драгобраті Фото новина
13:54
У Мукачеві в канаві виявили потопельника
10:07
В Хусті через займання гаража ледь не загорілася багатоповерхівка Фото новина
12:39
У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП автомобіля Фото новина
11:16
/ 3
ДБР проводить обшуки в ДСНС Закарпаття
11:29
/ 1
У Синевирі через засніжену дорогу, медикам довелося пішли йти до пацієнтки ФОТО)
13:52
/ 5
Лижник із Волині травмував ключицю на Красії Фото новина
12:36
/ 2
У Хусті згорів торговельний кіоск Фото новина
18:10
/ 1
На Рахівщині медики евакуювали пацієнта на санчатах Фото новина
16:46
Траса «Київ — Чоп» — лідер за смертельними ДТП
18:14
Під час пожежі в Ужгороді евакуювали двох мешканців багатоповерхівки Фото новина
12:02
Гірські рятувальники евакуювали травмованого лижника з гори Красія Фото новина
17:43
У Білках через пожежу в підвалі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
15:55
В Ужгороді вночі горіли гараж, сарай і автомобіль Фото новина
14:22
Через розпалену піч на Свалявщині ледь не згорів будинок Фото новина
13:26
/ 1
В Ужгороді 85-річний водій помер за кермом і врізався в фасад аптеки Фото новина
12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
» Всі новини