"Ой, хто, хто наших діток любить?.."

У Закарпатській області триває широкомасштабна благодійна акція, яка проходить з ініціативи й сприяння Глави Секретаріату Президента України Віктора Балоги, «З любов’ю і турботою до дітей».

"Ой, хто, хто наших діток любить?.."З першого вересня і донині учні загальноосвітніх навчальних закладів із 9 районів області отримали від Віктора Івановича цінні подарунки – сучасне тепле взуття й одяг. Кожній дитині дістався комплект, до якого входять спортивний костюм, джинси або вельветові штани, чобітки чи тепле взуття, светри та інші речі.

Допомога надається насамперед незахищеним категоріям – сиротам та напівсиротам, малечі з багатодітних сімей, а також тим, що позбавлені батьківського піклування, дітям «афганців» та «чорнобильців». За 4 місяці відбулося 2 етапи акції. Перший проходив у Мукачівському й Тячівському районах області, другий – в інших гірських районах. Як наслідок, уже понад 6 тисяч дітей дістали цінні подарунки, а до Різдва планується порадувати ще 3,5 тисяч школярів. Усього планується «вдягнути» майже 9,5 тисяч юних закарпатців.

У середу, незадовго до свята Миколая, організатори роздавали подарунки в Перечинському та Великоберезнянському районах. Варто було лише глянути у щасливі очі діточок, які зібралися в Перечинському будинку культури, і зрозумієш, що акція таки недаремна. За словами директора Перечинської гімназії суспільно-гуманітарних наук Жанни Опаленик, така допомога є вкрай потрібною, а головне вчасною, адже от-от ударять морози, а чимало батьків не в змозі забезпечити дітей теплим одягом. «На цій зустрічі, – зазначила вона, – із нашого закладу присутні 6 дітей, з яких 4 сиріт, що мешкають у школі-інтернаті, але навчаються у нас, одна дитина-інвалід, ще одна – з родини батьків-«чорнобильців». Вважаю, що ця акція насамперед є виявом надзвичайної гуманності, оскільки є малеча, якій це життєво необхідно. І якщо інші отримують подарунки на Миколая від батьків, то цим дітям інколи нікому покласти подарунка в черевичок, а тому це велика радість для них.
Діти-інваліди теж обділені увагою і часто не мають змоги брати участі в масових заходах, які проходять у школах, а тому для них це теж справжнє свято. Хочу висловити щиру подяку Вікторові Івановичу й усім тим, хто організував цю акцію для наших діточок».

Голова виконкому обласної організації партії «Народний Союз Наша Україна» Володимир Шкріба зазначив, що, попри заклопотаність, Віктор Балога знаходить можливість приділити увагу дітям, особливо тим, що цього потребують насамперед: «Загалом, на комплекти одягу вже витрачено понад мільйон гривень, тобто кожен коштував близько 200 гривень. Погодьтеся, це суттєва сума. І мені приємно повідомити, що Віктор Іванович вирішив продовжити акцію в решті міст обласного значення й районах краю. А 16 грудня з нагоди свята Миколая в Будинку школяра в Мукачеві з ініціативи й сприяння Віктора Балоги в рамках проекту «З любов’ю і турботою до дітей» відбудуться заходи для багатодітних сімей. Ці родини отримають побутову техніку.

Загалом, відзначу, що усі ці заходи є продовженням роботи Віктора Балоги і партії «Наша Україна» в рамках допомоги соціально незахищеним верствам населення краю».
Андрій ГАНУСИЧ, "Старий Замок "Паланок"
13 грудня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини