На Закарпатті перебуває головний державний санітарний лікар України Олександр Біловол

У вівторок, 14 липня, в.о. голови облдержадміністрації Володимир Гоблик зустрівся із першим заступником Міністра охорони здоров'я України - головним державним санітарним лікарем України Олександром Біловолом.

На Закарпатті перебуває головний державний санітарний лікар України Олександр Біловол

Як повідомили "Закарпаття online" в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації, на зустрічі йшлося про ситуацію, що склалася у санаторії "Перлина Карпат" (Мукачівський район), а також госпіталізацію людей, в тому числі дітей, з ознаками гострого кишкового інфекційного захворювання до Мукачівської центральної райлікарні.

Наголошувалося, що спільними зусиллями влади, служб СЕС, закладів охорони здоров’я вдалося якнайшвидше встановити причини ситуації, що склалася, й не допустити подібних випадків у майбутньому. Йшлося також про здійснення комплексу заходів із якнайшвидшої локалізації та ліквідації спалаху інфекції, нормалізації епідситуації в краї.

Поки триває розслідування, без матеріалів із Києва та Львова робити висновки зарано, – підкреслили на зустрічі.

Відповідні служби вже перевіряють санаторії та інші заклади відпочинку області, серед яких і дитячі. Подібних фактів не виявлено.

Планується, що у рамках робочого візиту Олександр Біловол відвідає Мукачівську центральну районну лікарню, де поспілкується із пацієнтами та медперсоналом, зокрема інфекційного відділення, огляне санаторій "Перлина Карпат", кондитерський цех у Мукачеві.
 

14 липня 2009р.

Теги: діти, харчове отруєння, Перлина Карпат, Ужгород, Мукачево, Олександр Біловол

НОВИНИ: Соціо

16:12
/ 5
За наслідками зустрічей в прокуратурі екоактивісти констатують бездіяльність правоохоронців щодо "вітрякового" злочину на полонині Руна Фото новинаВідео новина
22:15
/ 17
Зеленський призначив закарпатця Роберта Бровді командувачем Сил безпілотних систем
17:48
/ 1
У Петрівці Чопської громади у п'ятницю попрощаються з полеглим на Донеччині Святославом Рубішем Фото новина
16:23
У Верхньому Водяному на Рахівщині згоріла каплиця (РОЗШИРЕНО) Фото новина
12:00
Відкрито реєстрацію на перше заняття екоклубу в Ясінях на Рахівщині
19:50
Реєстрація на літні освітньо-природничі табори для дітей в Ужгороді
13:01
/ 1
Підтверджено загибель ще в липні 2024-го Олександра Басараби з Великого Бичкова на Рахівщині Фото новина
04:09
80 тис. грн на підтримку захисників зібрали в Ужгороді під час першого у сезоні велозаїзду "Big City Ride" Фото новина
02:28
/ 3
Обіцяні під парк "Чорні озера" в Ужгороді продовжують засипати сміттям Фото новинаВідео новина
01:18
/ 4
У Свалявському надлісництві продовжують рубку старовікового лісу під нову автодорогу від села Збини до гори Гостра і полонини Рівна
19:40
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим на війні Михайлом Ярошем Фото новина
13:22
Жителі Калин на Тячівщині, що відстоюють від ГЕСів Тересву, планують "антивітряковий" сімейний похід на Апецьку
12:45
На Закарпатті останній дзвінок прозвучав для 10 456 одинадцятикласників, в Ужгороді – для 993, у Мукачеві – для 659
20:10
/ 9
Незаконне будівництво вітряків на Руні триває. Держекоінспекція розпочне перевірку лише з понеділка Фото новинаВідео новина
17:41
/ 1
Міндовкілля видало наказ на перевірку забудови полонини Руна вітряками (ДОКУМЕНТ) Фото новинаВідео новина
11:56
Денні табори, екскурсійні тури, екоклуб: "Щасливі діти" розповіли про активне літо із проєктом "Зелені скарби Карпат"
11:14
/ 1
У Виноградові попрощаються з Василем Красним, що помер внаслідок важкого поранення Фото новина
23:04
/ 1
Підтверджено загибель на війні з росією Івана Кинча з Репинного Міжгірської громади, що вважався зниклим безвісти з листопада 2024-го Фото новина
00:30
/ 12
Голова Держаудитслужби представила в Ужгороді нового керівника Управління в Закарпатській області Красиленка Фото новина
15:31
/ 11
Прощавай, Рівна… У Тур’є-Реметах готуються прийняти останні земельні рішення на користь ВЕС на полонині
12:31
"Щасливі діти" розкажуть в Ужгороді про активне літо в межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
16:07
/ 1
У вівторок в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Костянтином Артюгіним Фото новина
14:34
/ 1
У рамках третього обміну додому повернулися ще 6-ро закарпатців (ПРІЗВИЩА)
23:00
У рамках другого обміну з полону в росії повернулися ще 6-ро закарпатців (ПРІЗВИЩА)
21:35
/ 2
Серед звільнених сьогодні з російського полону – десятеро закарпатців (ПРІЗВИЩА)
» Всі новини