ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ВАТ "Закарпатгаз" до засобів масової інформації

Правоохоронці здійснили силове захоплення ВАТ «Закарпатгаз» з метою передачі контролю над підприємством третім особам.

За останні декілька місяців від регіонального управління прокуратури, УБОЗ МВС надійшла надзвичайно велика кількість запитів із різноманітних питань господарської діяльності підприємства, при цьому ними проводяться абсолютно тотожні перевірки діяльності підприємства.

Сьогодні о 8 год. 30 хв. на підприємство прибули працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю в Закарпатській області та прокуратури області, які не пред’являючи керівництву жодних документів, увірвались в адміністративне приміщення товариства. Ізолювали працівників в актовому залі, де вони перебувають і на даний момент, здійснили побиття в.о. голови правління Юрія Русина, заступника з питань фінансів Олександра Голуба. Без присутності посадових осіб та не допускаючи адвоката, проводять незаконний обшук. Також працівниками УБОЗу незаконно було затримано Юрія Русина.

Слід зазначити, що державні правоохоронні органи вимагають надання інформації та документів надзвичайно великого об’єму і у найкоротші терміни, мотивуючи це необхідністю проведення перевірки.

Зокрема, до підприємства раніше надійшли запити: Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Закарпатській області від 17.11.2006р. №29/2882, від 07.11.2006р. №29/2716, від 06.10.2006р. №29/2440, звернення органів прокуратури, Управління МВС України у Закарпатській області та ін., що стосуються витребування інформації по проведеній ВАТом газифікації згідно укладених договорів доручення з ДК «Укртрансгаз» за рахунок дебіторської заборгованості ВАТ «Закарпатгаз».

При цьому хочемо наголосити, що діяльність яка проводиться правоохоронними органами без наявності відповідних законних підстав, повноважень щодо одержання відповідної інформації, фактів порушень ВАТ «Закарпатгаз» чинного законодавства України чи прав інших осіб.

Одночасно звертаємо увагу, що вищевказані незаконні дії правоохоронних органів вчинюються у той час, коли Контрольно-ревізійним управлінням у Закарпатській області вже було проведено комплексну перевірку фінансово-господарської діяльності ВАТ «Закарпатгаз», про що складено відповідний акт в якому підтверджуються фактичність та обсяги виконаних робіт. Обґрунтованість проведених робіт по газифікації населених пунктів випливає також з висновку Волинського відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз від 24.11.2006 року.

Крім того, усі роботи по будівництву газопроводів, що здійснювалися ВАТом в межах визначених регіонів, відповідають проектно-кошторисній та дозвільній документації, підтверджується також обсяг використаних коштів та обсяг виконаних робіт відповідно до актів приймання-передачі.

За результатами перевірки по відношенню посадових осіб відкрито кримінальні справи, але вищевказана інформація свідчить про відсутність порушення законодавства з боку підприємства. Отже, вказані перевірки і справи не що інше як систематичний тиск на підприємство та його керівництво з метою перебирання контролю над ним.

Складається враження, що окремі керівники правоохоронних органів виконують замовлення окремих політичних сил та високопосадовців в сфері ПЕК, які переслідують єдину мету – паралізувати роботу підприємств, погіршити їх фінансово-господарський стан та в подальшому заволодіти ними. Не виключено, що такий системний тиск буде застосовуватися в подальшому і до інших підприємств газової галузі, оскільки до них проявляють інтерес люди, наближені до деяких керівників паливно-енергетичного комплексу.
"Обком"
08 грудня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:14
У гірських районах Закарпаття внаслідок негоди підтоплювало дворогосподарства і падали дерева
10:09
Житлові будинки та надвірні споруди горіли впродовж вихідних на Закарпатті
10:04
/ 1
Під час проходження туристичного маршруту на Рахівщині сильно отруїлася мешканка Полтави
17:10
/ 2
В Ужгороді "замінували" маршрутки
10:09
Хлопця з Тернопільщини знайшли у зашморгу на Закарпатті
22:09
У дівчинки, яка випала з 6 поверху в Ужгороді, численні переломи і забої, але стан покращився
21:53
В Ужгороді із 6-го поверху випала 11-річна дівчинка
09:58
У Берегові – чергове повідомлення про замінування, евакуйовано всі супермаркети
07:25
/ 1
В Іршаві автомобіль на повороті врізався в огорожу
16:00
У Берегові та Мукачеві теж перевіряють інформацію про замінування дитсадків
15:31
/ 1
Услід за медзакладами в Ужгороді "замінували" всі дитсадки
13:04
На КПП "Загонь-Чоп" на угорсько-українському кордоні під час служби застрелився угорський поліцейський
12:49
/ 4
В Ужгороді перевіряють повідомлення про замінування всіх медзакладів міста
09:37
На Перечинщині горів цех із виготовлення паливних брикетів
09:35
Під час пожежі на балконі квартири у будинку в Мукачеві власник отримав легке отруєння чадним газом
18:07
/ 4
У Хусті легковик, обганяючи інше авто, врізався у стовп
10:07
В Ужгороді та Мукачеві горіли квартири
09:23
На Виноградівщині вночі гасили пожежу у господарських спорудах
13:25
У Мукачеві знову за повідомленням аноніма шукають вибухівку, тепер – у райлікарні та прокуратурі
11:15
ФОТОФАКТ. У Мукачеві автівка збила жінку
10:10
В Ужгороді під час пожежі на складі згорів одяг
12:45
/ 3
На Берегівщині від буревію постраждало кілька сіл і зокрема об’єкти бюджетної сфери
07:31
У Підвиноградові мотоцикл вилетів у кювет, двоє байкерів у лікарні
11:07
/ 1
В Ужгороді горіло в кафе на набережній Незалежності
17:40
У Мукачеві вчергове електронною поштою "замінували" тепер уже дитсадки, вокзали та лікарні
» Всі новини