На Закарпатті син-нелюд убивав матір палицею та душив подушкою

Червень для працівників Ужгородського райвідділу ГУ МВС видався досить напруженим -- за неповний місяць в районі трапилися три жорстоких убивства. Усі злодіяння по гарячих слідах вдалося розкрити. Здавалося б, улітку повинне було б наступити своєрідне затишшя, адже частина громадян виїжджає відпочивати за межі області, ще хтось порається на городі. Куди там до якихось дурниць. Однак існує категорія людей, котрі не можуть жити без проблем...

На Закарпатті син-нелюд убивав матір палицею та душив подушкою

Це телефонне  повідомлення  у чергову частину райвідділу надійшло у ранкову пору.  Чоловічий голос сповістив: у селі Концово син убив свою матір! На місце пригоди  прибули  начальник райвідділу Іван Руснак, його заступники та  інші досвідчені фахівці.

Коли оперативники вже були перед будинком, то зауважили, як з дверей вискочив чоловік і, побачивши людей у формі, кинувся втікати через паркан. Припускаючи, що він може бути причетним до скоєння  злочину, міліціонери кинулися   наздоганяти утікача. За лічені хвилини його затримали.

Тим часом інша частина правоохоронців працювала у будинку. У кімнаті нерухомо на підлозі лежала мертва 82-річна господиня оселі, пані Меланія. Її голова була у крові. У хаті – все перекидано догори дном, поруч – уламки палиці, на долівці  подушка.

Затриманий утікач виявився  57-річним Михайлом, сином  Меланії. Свою причетність  до скоєного злодіяння молодик гаряче заперечував. Пізніше стало відомо, що Михайло – це той "фрукт". За своє життя він  мав аж вісім (!) судимостей, пройшовши солідні тюремні "університети". Та в розмові з Михайлом правоохоронці відчували, що  у розповіді  цього чоловіка явно  щось не  клеїться.  Надто плутається у відповідях,  не домовляє. А далі  Михайло й сам погодився повідати правду. 

Чи подумала б колись Меланія,  що прийме люту смерть від власного сина. Жінка й не зауважила,  з роками помінявся її Михайлик. Після першої відсидки повернувся геть іншим. Дедалі більше перетворювався він на звіра. Не знала стара мати, що  Михайло чомусь затаїв злість на  всю рідню, вважаючи їх винуватцями  всіх своїх життєвих негараздів. Думав, що  родичі обділили його майном і зараз  прагнуть  чимскоріше   позбутися. Не виключено, що саме через цю обставину у нього з матір'ю того дня й  виникла сварка.  До того ж, молодик був у стані алкогольного сп’яніння.

Спочатку лунали взаємні докори, образи. Далі   син схопив  палицю і в розпалі гніву став нею  бити  матір. Розлючений, він,  здається був глухий до благань старенької. Злості додавала й випите.  Навіть більше:  син осатаніло давив палицею рідну йому людину.  Коли палиця зламалася, взяв  подушку і став душити  нею неньку. Зупинився лише тоді, коли  старенька затихла.  Після скоєного вирішив виглянути на вулицю. Побачивши працівників міліції, дременув.

За цим фактом порушено кримінальну справу. Розпочато слідство, котре повинно встановити всі обставини цього дикого випадку.

Іван Ладжун, ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області
04 липня 2009р.

Теги: убивати, душити, матір, затримати, судимість, смерть, кримінальний

НОВИНИ: Кримінал

15:52
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 3
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
» Всі новини