Закарпатські працеохоронці перевірили Воловецьку центральну районну лікарню

Висновок: стан дотримання вимог працеохоронного законодавства — недостатній.

Закарпатські працеохоронці перевірили Воловецьку центральну районну лікарню

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області завершило комплексну перевірку  виконання вимог законів та нормативно-правових актів з охорони праці у Воловецькій центральній районній лікарні.

- Роботу колективу лікувального закладу у цій царині визнано недостатньою, - прокоментувала наслідки перевірки державний інспектор територіального управління Тетяна Маргітич. -  Комісія, до якої, крім працеохоронців, були залучені представники райдержадміністрації, районних підрозділів  прокуратури, МНС, санепідемстанції, фонду соціального страхування, виявивши  88 порушень нормативних та законодавчих актів, видала керівництву райлікарні 6 обов’язкових для виконання приписів. Серйозні недоліки, що можуть обернутися ризиками для здоров’я і життя медпрацівників, виявлено при експлуатації енергетичних об’єктів та ліфтового господарства лікарні. Під час перевірки було призупинено також 11 одиниць обладнання підвищеної небезпеки. За результатами перевірки накладено штрафи на головного лікаря Іванну Петрецьку та двох відповідальних за зазначену ділянку посадовців. Комісія зобов’язала керівництво лікувального закладу у встановлені терміни усунути виявлені порушення, що можуть  спричинитися до нещасних випадків на робочих місцях.

Довідка: У Воловецькій районній лікарні потужністю в 133 оздоровчих ліжка наразі працюють 334 працівники, 72 з яких – на робочих місцях зі шкідливими та небезпечними умовами праці.

Прес-служба Теруправління Держгірпромнагляду України по Закарпатській області
01 липня 2009р.

Теги: Воловець, районна лікарня, охорона праці, Держгірпромнагляд, умови праці, нещасні випадки

НОВИНИ: Соціо

15:58
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
» Всі новини