На Закарпатті затримали групу з 20 нелегалів, готову до "марш-кидка" через кордон (ФОТО)

Одну з найбільших у нинішньому році груп нелегальних мігрантів затримали минулої суботи прикордонники Чопського загону та співробітники МВС. 6 громадян Афганістану, 6 - Єгипту, 3 - Індії, 2 - Пакистану, 2 - Сирії, та 1 Палестини переховувалися в недобудованому будинку у прикордонному селі Минай Ужгородського району Закарпатської області.

На Закарпатті затримали групу з 20 нелегалів, готову до "марш-кидка" через кордон (ФОТО)

Як повідомила "Закарпаття online" Ольга Перехрест із прес-служби Державної прикордонної служби України, усі затримані – молоді чоловіки без документів. Разом із нелегалами затримали й господарів садиби – подружжя, що вже потрапляли в поле зору правоохоронців під час переправлення до сусідньої Словаччини 8 громадян Афганістану.

На Закарпатті затримали групу з 20 нелегалів, готову до Наразі начальником загону порушено кримінальну справу за статтею 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Власника помешкання Михайла М. разом із дружиною,  а також затриманих вихідців з Південно-Східної Азії поміщено до пункту тимчасового тримання прикордонного загону.

Усього за 5 місяців нинішнього року співробітники Державної прикордонної служби затримали за незаконне перетинання держрубежу близько тисячі нелегалів, понад 460 – за інші правопорушення. Ще майже 11 тисячам потенційних нелегальних мігрантів було відмовлено у в’їзді в нашу країну.

30 червня 2009р.

Теги: Закарпаття, Ужгород, нелегали, кордон, прикордонники, Чоп, Чопський прикордонний загін, мігранти, фоторепортаж

НОВИНИ: Кримінал

11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 2
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 4
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 1
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 4
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
» Всі новини