Закарпаття: Мукачівські прикордонники зупинили 4 спроби контрабанди на 12 тис. грн.

За минулу добу ( 22/23.06 ) на ділянці кордону Мукачівського прикордонного загону, під час прикордонно-митного контролю було затримано контрабандних товарів в 4 випадках на суму майже 12 тис. грн.

Закарпаття: Мукачівські прикордонники зупинили 4 спроби контрабанди на 12 тис. грн.

Як повідомив "Закарпаття online" прес-секретар начальника Мукачівського прикордонного загону майор Едуард Стеблюк, в одному випадку у громадянина України в міжнародному пункті пропуску "Солотвино" на україно-румунському кордоні при в’їзді в Україну було вилучено не задекларовані меблі на суму 8 500 грн.

У трьох випадках громадяни Румунії намагалися на своїх авто у господарських сумках в багажнику вивести з України сигарет на суму майже 2500 грн.

Останнім часом таким способом , як вивозити цигарки з України в авто у господарських сумках в багажнику або салоні, для громадян Румунії стало звично, адже якщо виявлять сигарети, то принаймні не вилучать авто. Адже якщо вони сховають сигарети, використовуючи тайники або конструктивні особливості свого авто, залишаться ще й без автомобіля.
 

23 червня 2009р.

Теги: Мукачево, Солотвино, кордон, контрабанда, сигарети, прикордонники

НОВИНИ: Кримінал

15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
» Всі новини