В Ужгороді вперше працювала літня англійська лінгвістична школа

Навчальний рік для учнів традиційно закінчується літньою навчально-виробничою практикою. Цього року з 1 по 12 червня вперше в Ужгороді в ЗОШ І—III ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови для учнів 10-х класів (класні керівники Н. Гребченко, Т.Шахайда), з урахуванням профільності навчання, практика проходила в мовній школі.

В Ужгороді вперше працювала літня англійська лінгвістична школа

Протягом першого тижня заняття проводили викладачі лінгвістичної школи "Корнер Стоун" за підтримки вчителів англійської мови та класних керівників. Патріція Дмитрієв, Кент Фрізем та Бет Таш залучили молодь до захоплюючих дискусій, ігор, конкурсів, проектів, перегляду кінофільмів. Тематика занять була різноманітною і близькою для учнів: "Англомовні країни", "Робота і кар'єра", "Спорт та ігри", "Кіно". Тиждень завершився пікніком та динамічною грою у фрісбі на шкільному майданчику.

На другий тиждень естафету підхопила робоча група вчителів англійської мови школи (заступник директора з англійської мови Т.Грицо, Л.Костюкова, К.Меденцій, М.Грузіна, О.Янович, Н.Старчак) та волонтер Корпусу Миру Мішель Крамер. Запропоновані теми дали простір для дискусій, вікторин, підготовки командних проектів. Ці заняття продемонстрували, що вивчення мови може бути цікавим і навіть веселим.

Та найціннішим у роботі школи було інтенсивне спілкування англійською мовою, знайомство підлітків з іншими культурами, пізнання людей з дещо відмінними від їхніх поглядами, уявленнями про світ, способом життя, звичками. Неформальні бесіди тривали й під час занять та ланчу і після їх закінчення. Спілкуючись та виконуючи завдання, учні не тільки вдосконалили свої навички володіння іноземною мовою, а й набули нового життєвого досвіду, що буде корисним у майбутньому.

Клара Меденцій, учитель англійської мови, Ужгород
20 червня 2009р.

Теги: Ужгород, літня мовна школа, лінгвістична школа, англійська мова, вчителі

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини