Реклама B3

Закарпатські чиновники в кризу економлять на поїздках

З початку 2009 року 50 міністерств і відомств активно використовували послуги сторонніх організацій з перевезення свого керівного складу. За даними Міністерства економіки, на ці цілі було проведено тендерних закупівель майже на 40 мільйонів гривень.

Закарпатські чиновники в кризу економлять на поїздках

Більше всього "проїздять" бюджетних грошей київські чиновники. Різні управління столичної держадміністрації і районні власті в сумі витратять на поїздки своїх чиновників понад 15 мільйонів. Наприклад, тільки Управління справами Київської міськради провело тендер із закупівлі автотранспортних послуг на суму 8 мільйонів гривень, пише Дело.

На тлі витрат столичних чиновників урядові витрати на транспортні послуги в 2009 році скромніші — їх сума складає 6,6 мільйона гривень. Серед замовників послуги лідирує Мінрегіонбуд, який має намір витратити на переміщення своїх співробітників 1,1 мільйона гривень. За ним слідують Мінприроди (0,84 мільйона гривень) і Мінагропром (0,57 мільйона гривень).

Через кризу скоротилося фінансування транспортних послуг з перевезення посадових осіб Ради нацбезпеки. Як повідомив представник тендерного комітету апарату Ради національної безпеки і оборони Валентин Безкоровайний, замість торішніх трьох мільйонів гривень в 2009 році на автотранспортне обслуговування РНБО виділено 2,2 мільйона. Ці гроші передбачені на утримання автопарку з 11 машин маркий Volkswagen і Ford. Варто відзначити, що тендер із закупівлі автотранспортних послуг для Ради нацбезпеки виграла "Будівельна компанія "Укренергобуд".

Раїса Федорова, представник тендерного комітету Фонду держмайна (ФДМ), який виділив на транспортні послуги понад 700 тисяч гривень на цей рік, відзначила, що гроші будуть витрачені на виробничі потреби з перевезення представників ФДМ. За даними видання, Фонд держмайна узяв в оренду вісім автомобілів Opel Omega і Nissan Maxima строком на один рік.

У регіонах України за витратами на переїзди лідерство тримає Запорізька облрада, купивши послуги на 1,5 мільйона. У Закарпатської обласної ради, наприклад, ці витрати в чотири рази менше.

Не дивлячись на фінансову кризу і запевнення уряду в необхідності суцільної економії, компанії з державною і комунальною долями власності не змогли відмовитися від закупівлі представницьких автомобілів. За п'ять місяців цього року вже куплено 10 машин такого класу. Так, весною цього року Укрексімбанк узяв в лізинг автомобіль Nissan Teana V 6 A-G Luxury за 400 тисяч гривень. Компанія УМГ "Київтрансгаз" — філія держкомпанії "Укртрансгаз" (структура НАК "Нафтогаз України") — в січні оформила на себе японський джип Toyota Land Cruiser 120 Prado. Він обійшовся фірмі в 354 тисячі гривень.

19 червня 2009р.

Теги: поїздка, перевезення, тендерний, бюджетний, поїздки, транспортний

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 2
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 1
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
14:37
/ 1
Троє підлітків постраждали внаслідок зіткнення мотоциклів на Рахівщині
13:49
В Ужгороді проведуть благодійну фотосесію «Фото патріота»
13:04
/ 1
На Берегівщині затримали чоловіка, який їздив селом із бойовим автоматом Фото новина
11:40
В Ужгороді на вулиці Другетів ускладнений рух через аварійні роботи
11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
» Всі новини