Закарпаття: Буревій знищив урожаю майже на 10 млн. грн.

За попередніми даними, збитки від стихії на Закарпатті в агропромисловому комплексі - 9,8 млн грн. У Берегівськму районі Закарпаття найбільше постраждав від негоди аграрний сектор, передусім виноградарство. Град знищив майже 570 га виноградників, а також посіви зернових на площі 1260 га, 84 га картоплі, 58 га садів.

За попередніми підрахунками, збитки, завдані сільському господарству Берегівщини, оцінюються в 7,8 млн гривень. Гроші на відновлення знищеного агрокомплексу влада Закарпаття очікує отримати від уряду.

Голова Закарпатської ОДА.Олег Гаваші зазначив, що наразі на державному рівні не вирішено питання про компенсацію наслідків стихійного лиха, що сталося на Закарпатті 7 червня.

"На сьогодні комісіями проведені обстеження постраждалих об’єктів, сільськогосподарських угідь, складені відповідні акти, узагальнена інформація передана в міністерства - з надзвичайних ситуація та агропромислового розвитку, - зазначив керівник краю. - Облдержадміністрація звернулась листом до прем’єр-міністра України щодо вирішення питання по відшкодуванню цих збитків. Область також буде ініціювати перед МінАПК питання щодо відшкодуванню збитків сільгоспвиробникам краю", - повідомив О. Гаваші.

ZAXID.NET
18 червня 2009р.

Теги: НС, буревій, Берегівський район, збитки, допомога, Олег Гаваші, град, компенсація

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини