Реклама B3

Закарпатські митники конфіскували один із вагонів потягу, що перевозив до Румунії контрабандні сигарети

У зоні діяльності Виноградівської митниці тютюнові вироби очолюють рейтинг популярності серед предметів порушення митних правил. Намагаючись незаконно їх перевезти через митний кордон України, використовують різні способи та види транспорту.

Закарпатські митники конфіскували один із вагонів потягу, що перевозив до Румунії контрабандні сигарети

Як повідомила "Закарпаття online" головний інспектор зв’язків з громадськістю Христина Герасим’юк, цього разу сигарети кількістю 11 970 пачок на загальну суму понад 53 тис. грн. виявили співробітники митного поста "Дяково" в одному з вагонів вантажного потягу.

Сталося це 16 червня в ході огляду  потягу, що прямував з України до Румунії та перевозив експортний вантаж "сталева катанка", коли в одному з десяти вагонів митники, крім зазначеного у документах вантажу, знайшли 24 картонні коробки з сигаретами різних  торгових марок вітчизняного виробництва.
 
Як наслідок, складено протокол про порушення митного законодавства, а потяг попрямував до Румунії недорахувавшись одного з вагонів, який разом з вантажем та сигаретами вилучили до рішення суду.

17 червня 2009р.

Теги: сигарети, митник, конфіскувати, вагон, потяг, Румунія

Реклама B4

Коментарі

торі 21.06.2009 / 20:57:00
Нічого подібного!Сигарети вилучили,а вагон попрямував за призначенням!

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

10:50
/ 17
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
» Всі новини