Відбувся випуск спеціалістів Закарпатського навчально-консультаційного центру Національного університету водного господарства та природокористування

Єдиний в Україні університет водогосподарського профілю (м. Рівне) випустив перших дипломованих спеціалістів, які поступили і закінчили навчання в Закарпатському навчально-консультаційному центрі (м. Виноградів).

Відбувся випуск спеціалістів Закарпатського навчально-консультаційного центру Національного університету водного господарства та природокористування

 6 червня  вперше на теренах Виноградівщини відбувся захист дипломних проектів та випуск спеціалістів, які навчаються у Закарпатському навчально-консультаційному центрі Національного університету водного господарства та природокористування.

Авторитетна екзаменаційна комісія, до складу якої увійшли доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Святослав Кравець, доцент, кандидат наук, заслужений працівник освіти України Володимир Гавриш, кандидат економічних наук, доцент Вадим Онокало та інші, оцінювали знання студентів, отримані ними за період навчання.

Закарпатський навчально-консультаційний центр працює з 2003 року на базі ВПУ-34 і таким чином  відкриття цього центру наблизило освітню діяльність єдиного в Україні університету водогосподарського профілю до місць роботи і проживання студентів. Сьогодні у Виноградові навчаються більше 600 студентів з Львівської, Івано-Франківської і, звісно, Закарпатської областей за шістьма професійними спрямуваннями: гідромеліорація, підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання, землевпорядкування та кадастр, екологія та охорона навколишнього середовища, автоматизоване управління технологічними процесами, облік та аудит. Поки що всі студенти заочно здобувають освіту, але розглядається і перспектива щодо стаціонарного навчання.

Валерія Каналош, Виноградів
11 червня 2009р.

Теги: університет, студент, дипломований, випуск

НОВИНИ: Соціо

16:50
/ 1
У Глибокому на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні Олександром Топорницьким Фото новина
09:25
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 3
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 5
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 20
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
» Всі новини