На Закарпатті військовослужбовці призову “Весна–2009” присягнули на вірність Українському народові (ФОТО)

203 військовослужбовці призову “Весна–2009” 128-ї окремої гвардійської механізованої Туркестансько-Закарпатської двічі орденів Червоного Прапора бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, які проходять службу у Мукачівському та Виноградівському гарнізонах, присягнули на вірність Українському народові.

На Закарпатті військовослужбовці призову “Весна–2009” присягнули на вірність Українському народові (ФОТО)

На свято командування бригади запросило представників органів місцевого самоврядування, священнослужителів Мукачівсько-Ужгородської єпархії, ветеранів Великої Вітчизняної війни, батьків та рідних військовослужбовців.

Виступаючи з вітальним словом перед особовим складом, який вишикувався на плацу одного з окремих батальйонів 128-ї окремої гвардійської механізованої бригади, начальник штабу – перший заступник командира цього з’єднання підполковник Ігор Олексюк привітав молоде поповнення зі складанням Військової присяги.

На Закарпатті військовослужбовці призову “Весна–2009” присягнули на вірність Українському народові

– Військова присяга – це клятва, прийнята військовослужбовцем перед обличчям своїх товаришів по зброї, наголосив він. – Військова служба сьогодні є нелегкою справою. Вона вимагає від кожного максимальної концентрації зусиль, енергії, волі, твердого характеру. Водночас, служба Батьківщині є почесною, благородною і відповідальною. Армія є доброю школою життя для справжніх чоловіків.

Підполковник Ігор Олексюк звернув увагу молодих воїнів на те, що їм випала честь проходити службу в одному з кращих з’єднань Сухопутних військ Збройних Сил України, в лавах якого було виховано 14 Героїв Радянського Союзу, 19 повних кавалерів ордену Слави.

На Закарпатті військовослужбовці призову “Весна–2009” присягнули на вірність Українському народовіНачальник штабу – перший заступник командира механізованої бригади також висловив сподівання, що молоді воїни стануть активними продовжувачами славних традицій бригади, а можливо, впишуть нові яскраві сторінки в її історію.

За традицією ритуал освячення військовослужбовців провів представник Мукачівсько-Ужгородської єпархії отець Іван. Свято продовжилося показовим виступом воїнів-розвідників, які "зірвали" хвилю оплесків під час демонстрації прийомів рукопашного бою.

Сайт Міноборони України
09 червня 2009р.

Теги: Ужгород, Мукачево, військовослужбовці, присяга на вірність

НОВИНИ: Соціо

16:41
/ 4
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 24
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
» Всі новини