ВМІСТУ ВАЖКИХ МЕТАЛІВ У ВОДАХ ТИСИ НЕ ВИЯВЛЕНО

Як вже повідомляло ГУ МНС України в Закарпатській області 23 березня 2006 року на золотовидобувній шахті Боя-Борша, біля міста Борша в Румунії сталася аварія, що призвело до витоку в притоку річки Тиса – річку Цісла (з подальшим впаданням в річку Вішеу) забруднених вод загальним об’ємом близько 30 кубічних метрів

Річка Тиса
Річка Тиса
Про аварію на золотовидобувній шахті Національна Адміністрація вод Румунії, Дирекція вод Самош повідомила Закарпатське виробниче управління по меліорації і водному господарству тільки через 15 годин після того як стався цей прикрий інцидент.

Незважаючи на те, що адміністрація Управління Сомеш-Тиса національної компанії „Води Румунії” наголошувала на тому, що подібна аварія має місцеве значення і не приведе до негативних наслідків для річки Тиса, а також про те, що вжито всіх заходів для того, щоб запобігти потраплянню шламу до Тиси, до місця впадання річки Вішеу в Тису в селі Ділове Рахівського района, було споряджено екологів, водогосподарників, спеціалістів санітарно-епідеміологічної служби та рятувальників, які відібрали проби води в місті Тячів, нижче впадання річки Вішеу в Тису, для гідрохімічного аналізу.

Окрім вже згаданих служб для візуального відстеження вод Тиси було залучено прикордонників та рибінспекцію, які не виявили ознак замору риби.

Одночасно про цей інцидент усно було повідомлено угорських колег, оскільки Тиса, протікає й на території Угорської Республіки.

24 березня стали відомі результати гідрохімічного аналізу. Згідно нього вміст важких металів (цинку, міді, кадмію та заліза) у водах Тиси не перевищує норм.
Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області
25 березня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

15:12
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
14:17
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
12:35
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
09:03
/ 1
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
/ 1
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
/ 2
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 1
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
/ 1
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
/ 1
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 7
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 2
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
12:57
/ 2
Лікарню в Ужгороді за 125 млн грн відремонтує фірма, що фігурує у кримінальній справі щодо привласнення грошей під час ремонту поліклініки
» Всі новини