Як і в Україні, економіка нашого району пройшла складний етап розвитку. За період ринкових перетворень відбулися зміни галузевої структури та організаційно-правових форм господарювання. Проведено реформування аграрного сектору. На базі колишніх колективних сільськогосподарських підприємств створено нові формування, засновані на приватній власності на землю та майно. Утверджуються основи ринкової інфраструктури. Недержавним сектором забезпечується 92,3% промислового виробництва та понад 94% внутрішнього і зовнішньоторговельного обороту.
Не оминула цей мальовничий гірський район і фінансово-економічна криза. Сучасне суспільство вийшло на новий етап свого розвитку, адже наразі успіх у пошуку роботи значною мірою залежить від самої людини.
У цій тривожній ситуації районна служба зайнятості докладає максимум зусиль для того, аби допомогти безробітним у пошуку роботи, дати їм можливість хоча б тимчасового отримання заробітку. У зв’язку з цим однією із “зон активної дії” служби зайнятості є організація робіт із випасу худоби на полонинах. Успіх цієї справи залежить від своєчасного проведення підготовчих заходів. Вивчення можливості організації цих робіт проводиться шляхом опитування роботодавців на початку року. За сприянням органів місцевої влади проводяться наради з керівниками підприємств, організацій та установ, на яких доводиться сутність робіт по догляду за тваринами в полонинах, їх важливість, завдання та механізм фінансування.
Торік районний центр зайнятості працевлаштував на роботу на полонини 50 осіб за спеціальностями робітник по догляду за тваринами, чабан, дояр. З них четверо стажувалися на фермерських господарствах “Магас” та “Сухарюк”. Цього року направлення на роботу в полонинах Богданської долини отримало уже 12 осіб. Спеціалісти центру зайнятості проводять виїзні дні, під час яких консультують з різних питань, у тому числі і стосовно організації громадських робіт по догляду за тваринами в полонинах. Виїзні дні центру зайнятості проводяться кожну третю середу у приміщенні Ясінянської селищної ради для Ясінянського куща, кожен третій четвер у приміщенні Великобичківської селищної ради для нижнього Великобичківського куща, та кожен четвертий вівторок у приміщенні Богданської сільської ради для жителів та роботодавців Богданської долини. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у цих заходах.