Приміщення Хустської спеціалізованої ЗОШ І-Ш ст. ім.Августина Волошина буде одним із найкращих на Закарпатті

На двадцять третій сесії Закарпатської обласної ради V скликання, яка відбулася 27 лютого ц.р., депутати ухвалили рішення №782 "Про затвердження уточненого обсягу обласного бюджету на 2008 рік". Ним, зокрема, передбачено виділити 500 тис.грн. на капітальний ремонт Хустської спеціалізованої школи ЗОШ І-Ш ст. №1 ім. Августина Волошина.

Приміщення Хустської спеціалізованої ЗОШ І-Ш ст. ім.Августина Волошина буде одним із найкращих на Закарпатті

Цими днями на ім’я голови Закарпатської обласної ради Михайла Кічковського надійшов лист від Хустського міського голови Михайла Джанди зі словами щирої вдячності за підтримку територіальної громади міста у справі надання фінансової допомоги міському бюджету.

"Виділення додаткових коштів для фінансування спеціалізованої школи, йдеться у листі, - дало можливість забезпечити своєчасне та якісне виконання робіт для забезпечення проведення святкових заходів у рамках відзначення 70-річчя Карпатської України.

Надання додаткової субвенції з обласного бюджету для завершення капітального ремонту приміщень навчального закладу зробить його одним з найкращих в області, який відповідатиме вимогам сучасного навчального процесу, дасть можливість виховувати підростаюче покоління в дусі патріотизму та кращих традицій, які були започатковані провідниками незалежної Карпатської України".
 

Надія Сарана, Закарпатська обласна рада
26 травня 2009р.

Теги: Хуст, школа, імені Августина Волошина, фінансування, обласна рада

НОВИНИ: Соціо

19:38
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 1
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 5
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини