Тільки 30% українців платять за послуги ЖКГ. Влада нагадує досвід Гітлера

За жовтень за новими тарифами за комунальні послуги розрахувалися лише близько 30% жителів. Про це пишуть "Экономические известия", посилаючись на дані регіональної влади, передає proUA.

Тільки 30% українців платять за послуги ЖКГ. Влада нагадує досвід ГітлераЗокрема, як повідомив мер Донецька Олександр Лукьянченко, жителі міста перерахували за послуги ЖКГ 35 млн. 663 тис. грн, що становить 5,2% від необхідної суми.

Лукьянченко попередив, що якщо найближчим часом ситуація з оплатою не зміниться на краще, то з настанням холодів Донецьк не зможе закуповувати необхідну кількість енергоносіїв для безперебійного теплопостачання.

У Запоріжжі, за словами мера Євгена Карташова, ситуація з оплатою населенням послуг ЖКГ наблизилася до критичної межі.

У листопаді, відзначив він, рівень розрахунків з комунальниками знизився майже на 60%.

У Львові підвищити тарифи на тепло планують з 24 листопада. Місцева влада закликала населення погасити заборгованість перед комунальниками до завтра, щоб розрахунок відбувався за старими розцінками.

"Інакше борг Львова за використаних теплоносіїв щомісяця буде рости на суму близько 20 млн. грн., або 4 млн. дол.",- говорить керівник управління ЖКГ Львівської міськради Марія Желіско.

За її словами, до подорожчання відсоток оплати населенням теплопостачання у Львові становив 71,8%.

Але в листопаді підприємства міста, що забезпечують роботу тепломережі, поки не заплатили ні копійки за використаний природний газ.

Найбільш рішучих заходів до боржників має намір вжити мер Ужгорода Сергій Ратушняк. Він переконаний, що боротися з громадянами, які не платять за комунальні послуги, можна лише силовими методами.

В одному з останніх своїх виступів він згадав досвід Адольфа Гітлера, який, після приходу до влади, у першу чергу розстріляв 300 пасажирів трамваїв, які їздили безкоштовно.

"Дотепер жодному німцеві не спадає на думку їздити безкоштовно. І, до речі, відтоді почався бурхливий розвиток країни", - сказав Ратушняк.

Він завірив, що не буде переймати досвід Гітлера, але до безвідповідальних жителів міста має намір ставитися зі всією суворістюі закону.

"Треба платити гроші не тільки за ковбасу та горілку в супермаркеті, але й за комунальні послуги. Ми привели тарифи до економічно обґрунтованого рівня. Заклали рентабельність на рівні 2-3%, ніхто жирувати за рахунок городян не збирається", - сказав мер Ужгороду.

Видання відзначає, що як показує досвід попередніх підвищень вартості послуг ЖКГ, одразу після введення нових тарифів відзначалося різке падіння рівня їхньої оплати населенням, але згодом ситуація стабілізувалася.
24 листопада 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини