В Ужгороді відбулася перша щорічна конференція для українських проектів - переможців в рамках першого кола Програми сусідства Угорщина/Словаччина/Україна 2004–2006

23 листопада в Ужгороді (готель «Дружба», вул. Висока 12) Спільним Технічним Секретаріатом Програми сусідства: Угорщина/Словаччина/Україна 2004-2006 було організовано та проведено першу щорічну конференцію для українських проектів - переможців в рамках першого раунду Програми.

В Ужгороді відбулася перша щорічна конференція для українських проектів - переможців в рамках першого кола Програми сусідства Угорщина/Словаччина/Україна 2004–2006На конференції обговорювали досвід реалізації Програми сусідства: Угорщина/ Словаччина/ Україна 2004–2006 та перспективи нового раунду для українських аплікантів.

Головну увагу під час згаданого заходу приділили доповідям представників українських проектів–переможців щодо стану реалізації проектів. Розглядалися питання досвіду впровадження запланованих дій, позитивних надбань та шляхи подолання проблем, спіробітництво з угорськими та словацькими партнерами, а також вплив діяльності проектів на прикордонний розвиток регіону.
У заході взяли участь представники таких установ та організацій як:
• «Центр українсько-угорського регіонального розвитку» (проект “Створення туристично-інформаційних центрів Закарпатської області”);
• Мукачівська обласна дитяча лікарня (проект „Розробка та впровадження транскордонної програми медико-соціальної реабілітації”);
• Асоціація МСБ та інновацій “Ужгород ХXI – століття” (проект “Підтримка українсько-словацького співробітництва”);
• ГО „Панонія” (проект „Розвиток словацько-українського співробітництва в сфері туризму”);
• Агентство регіонального розвитку „Закарпаття” (проект “Дослідження стану використання біомаси у прикордонному регіоні”);
• Закарпатський облводгосп (проект „Розробка комплексного українсько-угорського підходу до противопаводкових спільних заходів”)

Крім того, відбулося представлення експерта новоствореного Інформаційного Центру Програми - Степана Рішка, основними завданнями якого є надання підтримки регіональним та місцевим українським владним структурам в управлінні та впровадженні Програми, а також сприяння більш широкій участі українських регіональних та місцевих владних структур та неурядових організацій, інших потенційних аплікантів в Програмі через надання консультацій щодо умов участі та підготовки аплікаційних пакетів.

Коротко були виствітлені питання державної реєстрації проектів, а також надання проектам відповідних пільг згідно з діючим українським законодавством, а саме, звільнення від сплати ПДВ та митних зборів.
24 листопада 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

10:13
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 8
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
» Всі новини