Другу чергу цієї школи, на будівництво якої витратили близько мільйона гривень відкрили у жовтні. Хоча перший камінь будівельники заклали ще 17 років тому. Однак через брак коштів роботи припинилися. Лише у 2000 році школу взялися добудовувати. Минулого року відкрили першу чергу. Тоді тут навчалося 385 учнів, нині – 420. Серед них є й діти ромського населення, яке компактно проживає неподалік школи.
За словами міністра, він розуміє, що не у всіх школах так затишно і тепло. Тому і далі влада працюватиме над тим, аби наблизити рівень української освіти до кращих зразків європейської. Так, вчителям підвищать зарплати. Тим, котрі підуть працювати у село, даватимуть по 5 окладів так званих “підйомних”.
До речі, міністерство разом із Світовим банком працює над забезпеченням рівних умов доступу до якісної освіти. За цим проектом і на Закарпатті комп’ютеризують ще 30 шкіл, в освітніх закладах з’являться сучасні системи комунікацій, вводитимуться прогресивні технології навчання.
Станіслав Ніколаєнко також побував на будмайданчику школи в селі Стригальня Міжгірського району, відвідав Мукачівський технологічний інститут, зустрічався з активом області на економічному факультеті УжНУ, дав прес-конференцію для журналістів.
На ФОТО: Міністр освіти і науки України Станіслав НІКОЛАЄНКО (справа), голова Закарпатської ОДА Олег ГАВАШІ (зліва) та голова Міжгірської РДА Роман КОСТЮК (в центрі) у селі Стригальня Міжгірського району обговорюють освітянські проблеми.
Прес-служба Закарпатської ОДА.
24 листопада 2006р.
Теги: